reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Hej

I Dziewczyny - ja mam chłopaka i on już teraz nosi 86 - 90 :-D

:-D

Ło matko!

A mi się Nadia wydaje ogromna. Chłopak super, tylko dźwigać te kilogramy... Ale Mama duża i silna, to sobie poradzi :tak::-D

Aniula, trochę zapasu na Nadię mam, sporo ciuszków dostaliśmy, ale możemy się jakoś umówić, coś by się na pewno przydało, np śpiworek czy czapeczki, musiałabym przejrzeć torby.
Moi rodzice mieszkają koło Świebodzina, więc Sulechów często wypada po drodze:laugh2:

Misiak, od przyszłego tygodnia może będę wolniejsza, bo teraz J. w domu, i korzystamy na maksa. A od września, to wogóle, głównie to będę sama w domu się nudzić chyba, może jakiegoś zajęcia poszukam...
Co do ciuszków, to jak pisałam sporo dostałam, więc muszą wrócić do właścicieli.
Reszta czeka w torbach u moich Rodziców na moich braci - wszyscy przyszłościowi - jeden świeżo po ślubie, dwóch zaręczonych.:-D:-D:-D
Ale u siebie mam jeszcze reklamówę za małych skarpetek, może jeszcze coś się znajdzie, pogadamy jak uda się spotkać. Może w przyszłym tygodniu się uda.

A co do spotkania BB, jak najbardziej jestem za :tak:
tylko nie w tą niedzielę, please...
 
reklama
Dzień dobry :)

Nimrodel czyli coś cieplejszego ogólnie byś chciała na Nadię, tak? popatrzę,
dam Ci znać :)

Gabrysia jak samopoczucie? u mnie kicha na maxa ...

Wiki o 8:00 dzisiaj wstała - super :p
 
reklama
Mysza to z Twojego synka to kawał chłopa :) choc nie powiem, moja Asia rosnie jak na drozdzach :) poki co 68 w miare dobre są na nią...aczkolwiek czasem patrze ze i 74 nałoze...ale jak zobaczylam corke mojej kolezanki to spodziewalam sie ze bedzie wieksza od Asi zwlaszcza ze sie duza urodzila..a tu kurczaczek taki mały...

Ewcia ale super :) gratulacje:) To wam sie udało :)

Nimrodel.. luzik kobietko :) mozemy na spacerki i za tydzien :) kawka, herbatka i te sprawy :)
 
Do góry