reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Witam wszystkie przyszłe i teraźniejsze Mamy z ZG i okolic.Ja już na dniach będę mieszkać tuż pod ZG. Jestem już mamą- 8-miesięcznego chłopaczka- małego, wielce absorbującego szczęścia;-) więcej w tym momencie nie jestem w stanie pisać bo Mały uwielbia moją podkładkę pod myszkę i już ją dorwał:-)...
pozdrawiam!
 
hej chce zmienić gina, kogo polecacie do ciąży i nie tylko
Co prawda pewnie już wybrałaś, ale chyba Laber ma najlepsze opinie. Poczytaj ewentualnie o ginekologach na www.znanylekarz.pl choć mam wrażenie, że niektóre opinie są tendencyjne. U Labera przyjmuje też młody, nowy lekarz-nazwiska nie pamiętam- znam go z mojego pobytu w szpitalu- chyba fajny, sprawiał wrażenie kompetentnego.
 
Zgadzam sie z Molitor - ważne jest by mieć kontakt z lekarzem... ale każda z nas co innego wymaga :-)

Witaj piankowa_mamo w Zielonej Górze :-) W jakich rejonach zamieszkasz ?:-D
 
reklama
Zgadzam sie z Molitor - ważne jest by mieć kontakt z lekarzem... ale każda z nas co innego wymaga :-)

Witaj piankowa_mamo w Zielonej Górze :-) W jakich rejonach zamieszkasz ?:-D
Uściślając to zostanę Ochlanką.
Nie zdołałam przejrzeć całego wątku, ale widzę na poprzednich stronach, że wspominacie o basenie dla niemowlat. Nie wiedziałam o takich możliwościach w Zielonej - mam ochotę spróbować. A tak na marginesie to jednak ZG to nie taka "Zielona Dziura" jak mówią niektórzy. Bardzo się cieszę, że nie jesteśmy tacy ostatni...:-)
A co do Labera- ja jestem już poza obiegiem więc się nie orientuję. Osobiście byłam u niego tylko raz na połówkowym, musiałam mieć szczęście bo dodzwoniłam się o ile pamietam od razu i było ok.
 
Do góry