reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

lilijka jak cie magdziorz prowadzi-jak mnie prowadziła-to ona ma sprzet swietny! i nie musisz do nikogo isc -ona ci to zrobi fachowo!:-)
 
reklama
O Szczęsliwa super!Dokładnie prowadzi:-)No to problem rozwiązany!Mam nadzieję, że w listopadzie/grudniu nie będzie baby boomu na porodówce w Sulechowie..boję się, żeby było miejsce-ale chyba skoro chodzę tam do lekarza..to nie powinni..?Marzy mi się poród w wodzie;-)
 
O Szczęsliwa super!Dokładnie prowadzi:-)No to problem rozwiązany!Mam nadzieję, że w listopadzie/grudniu nie będzie baby boomu na porodówce w Sulechowie..boję się, żeby było miejsce-ale chyba skoro chodzę tam do lekarza..to nie powinni..?Marzy mi się poród w wodzie;-)
witaj :D
co do porodu w wodzie to też mi się marzył... i przy nawale kwietniowych porodów w ZG byłam w Sulechowie jedyną rodzącą (przede mną odbierali bliźnięta ale cc więc szybciutko). Do wody nie zdążyłam bo zbyt szybko akcja się posunęła (niecała godzina na sali porodowej)...
 
Poza tym szukam używanej maty edukacyjnej i leżaczka oraz fotelika samochodowego maxi cosi cabrio i wielu innych przydatnych rzeczy używanych.
Z góry dziękuję!

miała bym dla ciebie łuk do wózka - ale jedna forumowa mama coś się nie kwapi z oddaniem :( mimo że już dawno nie potrzebuje )
 
Heh... mi też się marzył wodny i co? Olka wyskoczyła w 5 minut;)

Dawno mnie tu nie było, a widzę, że dyskusja lekko biznesowa się zrobiła. Ja ciuszków na 12 miesięcy to potrzebuję letnich, więc nie pohandlujemy;)

a u mnie na zbyciu m.in. materac kokos-pianka-kokos - 80x60 cm robiony pod wymiar podwieszanego łóżeczka w turystycznym, czyli propozycja dla tych, którzy tak jak my zdecydują się turystycznego używać na co dzień. no i cała podwieszana konstrukcja i przewijak też nieużywane już dawno.
Co do fotelika, to mam Implasta Bobby Way, maty już poszły w świat, ale z powodzeniem mogę polecić Biedronkę Fisher Price - u nas sprawdziła się świetnie.

No to pozdrawiam mamuśki! Lato nadeszło, przynajmniej kalendarzowe, to może niedługo jakieś spotkanie plenerowe wyjdzie?
 
Witam mamusie,rzadko sie tu udzielalam,ostatnio pisalam jak bylam w ciazy amoj synus ma juz 7 miesiecy,gdyby kogos interesowaly male rzeczy tz,3,4,5 miesiecy to walcie,mam na zbyciu baldachim do lozeczka,pozytywke,sporo pluszakow.pozdrawiam.:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry