reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Chyba "where". :-p :-p ;-)
Chyba jeszcze nie urodzila,hm... Miala mi napisac smska,ze jest juz po. :-p
Ale widze,ze byla dzis na BB - agutka szpieg. :-p :cool2: :-D


o kurna faktycznie :-D:-D:-D
ale byk :szok::szok::szok:

ostatnio ktos mi pisal smsy z rosji po rusku to mu zadalam to pystanie kim jest i....przez to pewnie tak napisalam :-D:-D
ale siara :-D:-D

Agutka wy bylyscie na jakiejs sali zabaw jak mialyscie spotkanko
czy to ta sala??

Sala zabaw AREK
 
reklama
o kurna faktycznie :-D:-D:-D
ale byk :szok::szok::szok:

ostatnio ktos mi pisal smsy z rosji po rusku to mu zadalam to pystanie kim jest i....przez to pewnie tak napisalam :-D:-D
ale siara :-D:-D

Agutka wy bylyscie na jakiejs sali zabaw jak mialyscie spotkanko
czy to ta sala??

Sala zabaw AREK

Hehehe,oj tam,zdarza sie. :-p :-D :-p
Lilus,My spotkanko mialysmy w tej salce:

Centrum Zabawy i Edukacji Tup Tup Zielona Góra

Wlasnie,
Dziewczyny,w Handlowcu zrobili juz te mini - przedszkole. :tak: Startuje 3 marca,zajecia beda sie odbywac 3 razy w tygodniu - po 2h kazde. ;-) Koszt: 150zl za miesiac. :tak:
 
no rozgladam sie za tym pojazdem
znalazlam fajny wozio ale cena :szok::szok:
4 tys.przeszlo:szok::baffled: powariowali

a kupilismy teraz Hani fajny wozek x-lander z mysla ze juz lepszy to dla trzeciego bedzie
taaaa:sorry2:
sprzedac bedzie trzeba i kupic podwojny

w sumie fajne sa taki pół na pół :-) na watku dzieci rok po roku dziewczyny sie chwala:-D

np ten
..:: BOBO Wózek
 
Lilka pisz pisz ja tez sie chce posmiac :-).

Mysza a moj dom by mogl startowac w temacie " ...jak po tornadzie"
Zobaczysz jak czasem zatesknisz za ta nuda czasem :tak:
 
Myszaa czytalam tamten watek i te wozki ogladalam ale...tu w Norwegii zimy sa konkret i ja musze miec wozek taki by malenstwo w nim schowac
a te wozki jeden za drugim to wydaja sie malo zabudowane i bardzo przewiewne
a tutaj w dzien jest -14 stopni a jeszcze tego roku Norwedzy mowia ze zima baaardzo lagodna :baffled:
wiec ja musze miec cos konkretneijszego

poszukam wam wozia ktory by mi pasil,ale z ceny nie no i nie kupimy go
 
reklama
Lilka- dobre to to...ja mysle ze faceci tacy sa i na tym punkcie bardzo sie boja o te czesci ciala i wymyslaja duzo nieprawdziwych rzeczy.
Jak by to tyczylo ciebie to by bylo ok ale jak jego to zaraz panikuje hi hi... ale oni wszyscy tacy juz sa...

a wozek bomba ale cena tez porzadna, kurde jak za 2 ekstra wozy... nie wiem jak to na norweskie zarobki ale dla mnie duzo...
 
Do góry