reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Lilucha! :-D :-D :-D No juz myslalam,ze sie Nam tu nie pochwalisz. :-p :-D :angry: :-D Wczoraj podpowiedziano mi zagladniecie na norweski watek i o malo z pufy nie spadlam!!! :-D :-D :-D Ale jaja! Super! :-D Kurde,zes mnie zaskoczyla,hahaha! Ale bomba! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :-D :-D :-D

GRATULACJE OGROMNIASTEEE!!! :-D :tak: :tak: :tak: :-D
 
reklama
Lilka no nie moge! Trojeczka ale bomba.
Oj widac ze wy tam nie proznujecie. Chyba zima wam sprzyja:-).
Gratulujemy!!!
 
No bo ja to jak ta Myszka - pod miotłą itp:-D

Na razie biegam po domku:-D żeby młodego wykurzyć :-D

A i powodzenia :-D Byle to był chłopiec:-D bo zjecie tego twojego M :-D

Lilucha! :-D :-D :-D No juz myslalam,ze sie Nam tu nie pochwalisz. :-p :-D :angry: :-D Wczoraj podpowiedziano mi zagladniecie na norweski watek i o malo z pufy nie spadlam!!! :-D :-D :-D Ale jaja! Super! :-D Kurde,zes mnie zaskoczyla,hahaha! Ale bomba! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :-D :-D :-D


GRATULACJE OGROMNIASTEEE!!! :-D :tak: :tak: :tak: :-D

nie no teraz mnie rozwalilyscie:-D:-D:-D:-D
ja tu szoka chcialam zafundowac jak na innych watkach a panie wszystko wiedza:-D:-D

dziekuje kochane za gratulacje:-):-):-)
 
Lilka no nie moge! Trojeczka ale bomba.
Oj widac ze wy tam nie proznujecie. Chyba zima wam sprzyja:-).
Gratulujemy!!!


dziekuje kinka :-):-)

no u nas od listopada ciagle sniegi i lekki mrozik to sie grzac trza wieczorami :cool2::cool2::-D:-D:-D;-)
no podnosimy polska statystyke!!!!
obecnie chyba na jedna pare przypada 1,24 dzieci to my ja prawie potroilismy:-D:-D:-D:-D

a na serio to zaczynam sie cieszyc choc chetnie pospalabym bez pobudek;-) hihihi
no swoje odczekac musze
 
Lilunia,no wiesz,przed Nami,to sie nic nie ukryje. :-p :-D :-D :-D
Rozumiem,ze na potrojeniu sie nie skonczy? :-p :-p :-p Bo wiesz... Po porodzie nadejdzie kolejna zima,hahaha. :-D :cool2:
Ohhh,ale fajnie,naprawde... :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :-) :tak:
 
Agutka na potrojeniu sie skonczy:tak:
wiecej dzieci bym nie chciala!!!
byla przewidywana dwojka a jak bedzie sie lepiej zylo to trojka
i stop!!!:-)

meza namawiam by sie wysterylizowal jak juz urodze....bedziemy mieli komplet to potem do przekwitania z antykoncepcja sie bujac nie chce:no: sama poddam sie najwyzej podwiazaniu:-p
ja jestem wybredna bo mi nic nie pasuje:-D
gumki sa do kitu
tabsami sie nie chce truc
wkladac jakies druty typu spiralki tez nie:-p:-p

czyli zostaje kastracja:-D:-D:-D

a powaznie to widze ze to sie robi popularne wsrod par
szczegolnie tych zagranica mieszkajacych:tak:
u nas w pl to jest zakazane

domyslam sie ze tu w N.nie,bo jak aborcja legalna to to chyba tez


no sie rozpisalam:-D

dobranoc
 
Hej
Lilka - trójka to fajna liczba:-D hihi - ty się teraz za wozkiem dla dwójki rozglądaj:-) w sumie ciekawe jak to w Norwegii wygląda z anty... daj znać :-) jak coś będziesz wiedzieć
 
Lilus Wiekie Gratulacje ,SUPER WIEŚCI :tak::tak::tak:
Mi tez się marzy gromadka ...ale na razie to cierpię na brak męza ,wiec i dzidzi nie skombinujemy :no::no::baffled:

Ciekawe moze teraz to chłopak bedzie co?
 
reklama
Hej dziewczyny!

Mysza - jak forma? dalej się kulasz? czy znalazłaś jakiś nowy sposób na przemieszczanie?

WerEla - jak się udały urodziny Weroniki? Najlepszego dla małej pomocnicy ;-)

Ja już kończę błogie lenistwo - jutro ostatni dzień zwolnienia, jedną nogą już będę w pracy, a od czwartku na pełnych obrotach.
 
Do góry