reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Nie krzyczałam o dostęp do zamknietego bo na spotkaniu nigdy nie byłam ,wiec myslałam ze się nie nadaję:-:)baffled: ,
a macie juz zamkniety?
 
hej, hej, znów mnie chwilę nie było a tu TAKIE WIADOMOŚCI :-):szok:

Gratulacje Lilka :) wesoła rodzinka, fajnie tyle dzieciaczków.
- a co mąż na Twoją propozycję? to chyba nie jest dla nich zbyt przyjemny temat

ale się tu dzieje, hehehe

a widzę że Mysza nadal w dwupaku :) trzymaj sie kochana, trzymaj :)

pomysł z wątkiem zamknietym jest super :tak: będzie możńa spokojnie więcej zdjeć wklejać, ale się naoglądamy naszych słodziaków :-)
 
Hej
Lilka - trójka to fajna liczba:-D hihi - ty się teraz za wozkiem dla dwójki rozglądaj:-) w sumie ciekawe jak to w Norwegii wygląda z anty... daj znać :-) jak coś będziesz wiedzieć

no rozgladam sie za tym pojazdem
znalazlam fajny wozio ale cena :szok::szok:
4 tys.przeszlo:szok::baffled: powariowali

a kupilismy teraz Hani fajny wozek x-lander z mysla ze juz lepszy to dla trzeciego bedzie
taaaa:sorry2:
sprzedac bedzie trzeba i kupic podwojny

tak sobie mysle czy nie kupic byle jakiego uzywanego podwojnego woza,albo jakis tani podwojny bo Hania bedzie miala roczek,to max.rok pojezdzi w wozku,czyli mlodsza pociecha bedzie miala roczek i fajna spacerowke sie jej kupi tak jak planowalismy Hani fajnego trojkolowca kupic:sorry2: bo tu fajnie trojkolowcami sie jezdzi
ech...

a w N. antykoncepcja wyglada jak w PL
wszystko jest;-)

Lilus Wiekie Gratulacje ,SUPER WIEŚCI :tak::tak::tak:
Mi tez się marzy gromadka ...ale na razie to cierpię na brak męza ,wiec i dzidzi nie skombinujemy :no::no::baffled:

Ciekawe moze teraz to chłopak bedzie co?

oby chlopak:-D za duzo bab bedzie
choc moj K.juz powiedzial ze psychicznie na babe sie przygotowywuje:-D
fajnie ze bedzie trojeczka choc ostatnio przeraza mnie duzo spraw
np.dzis mialam ciezka nerwowa noc bo Hani cos dolegalo i co chwile sie budzila i plakala
i jak sobie pomysle ze przez kolejny ok.2 lata tak bedzie to mi slabo:dry:
ale pocieszam sie ze ten okres szybko minie:-p

dzieki Noelia za gratki
a gdzie masz meza??
 
reklama
dziekuje pluszaczek :-)
no faktycznie mezulo nie za bardzo
wiem ze go moge przekonac ale na sile nie bede tego robic
chce zeby sam do tego doszedl ;-)
on sie obawia jednej rzeczy...az smieszne to jest :-D
nie wiem czy powinnam pisac :cool2:
 
Do góry