reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

A ja cały czas na aerobik chodzę i jestem zachwycona:yes: no i na basenie z małym ja pływam a on próbuje mnie gonić i nawet mu to wychodzi:-)
 
reklama
dzięki dziewczyny:-)

na razie mi zapał do ćwiczeń nie minął, zobaczymy jak długo, bo jeszcze mi się nie zdarzyło ćwiczyć dłużej niż 2 tygodnie ale mam nadzieję, że tym razem wytrzymam

Vici to super jak możecie razem popływać, zdolnego masz synka:tak:
 
Rybciu dobrze że odświeżyłaś ten wątek. Będę miała mobilizację do zrzucania wagi jak już Krzyś zdecyduje się opuścić mój brzuszek. Ja przed ciążą zeszłam o 4 kg mniej niż przed ciążą (przypomnę tylko że miałam 23 kg na plusie) z Klaudią a teraz od nowa czeka mnie ciężka praca. Ale dałam radę wtedy to i teraz musi się udać tym bardziej, że teraz mniej przytyłam niż wtedy.
 
Rybciu fajnie ,ze chudniesz gratulacje.U mnie cicho sza i waga taka sama mimo cwiczen.Ale jak pisalam wczesniej po powrocie z PL robie zupke kapusciana i bede ja jadla:yes:Zaczynam w poniedzialek przyszly to juz postanowione i koniec kropka.Nastepne lato idzie a tu nic sie nie zmienia:-(trzeba sie w koncu wziasc za siebie.
 
reklama
Do góry