reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zespół policystycznych jajników

Witajcie dziewczyny! Ja również mam zespół policystycznych jajników: potwierdzony przez Usg oraz przez badania hormonalne. Z tym że u mnie właściwie jedynym niepokojącym objawem był zanik miesiączki czekałam i czekałam po pół roku nawet a jak już poszłam do lekarza to od razu duphaston no i się pojawiła ale potem to samo i tak wkoło. Aż w końcu trafiłam do pani endokrynolog ginekolog i się wyjaśniło co jest grane.Jestem od roku na leczeniu bromergonem oraz luteiną, póki co o maleństwo się nie staramy ale powoli do tego przymierzamy więc trzymajcie kciuki a ja będę na bieżąco informować. Za was również trzymam kciuki. Pozdrawiam
 
reklama
Ja dla uregulowania okresu i schudnięcia brałam olej z wiesiołka. Zaskoczył mnie ogromnie bo gdy go brałam miałam regularne miesiączki, zaczęłam chudnąć (co przedtem graniczyło z cudem) i jak same widzicie efektem jest Jaśko :-) Powiedziałam o tym lekarzowi, który mnie leczył i stwierdził, że kobiety czasem decydują na olej z wiesiołka (dziwne że nigdy o tym nie wspomniał). wg mnie warto wszystkiego spróbować zwłaszcza leków pochodzących z natury.

marzencia odpoczywaj dużo i czekam na dobre nowiny :tak:
 
Wiolcia mam pytanie co do tego oleju z wiesiołka: Czy tylko ten olej stosowałaś czy podpierałaś na tym leczenie? I czy można go kupić w zwykłej aptece? Ja przez to moje leczenie w ciągu 4 miesięcy przytyłam 6 kg!!! I muszę się tego nabytego ciałka jakoś pozbyć.
 
Paula.87 olej z wiesiołka to normalne zioło, które bierze się podczas jedzenia posiłków - 3 razy dziennie po 2 kapsułki. najlepiej kupić taki: (tani i ma aż 150 kapsułek)
Olej z nasion wiesiołka kaps. 150 szt. - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
może go spokojnie kupić w zwykłej aptece;-) nie tylko wspomaga odchudzanie ale poprawia wygląd skóry (u mnie akurat tego nie zauważyłam) i największy plus jaki osiągnęłam to regulacja miesiączki.
 
kochane ja jutro ide do lekarza, teraz sie wszystko wyjasni. Oby nie było najgorzej, martwie sie tez bo robilam ostatnio badania na obecność wirusa raka szyjki macicy. Mam troche obaw ale mam też nadzieje że bedzie dobrze.
Pozdrawiam was serdecznie i życze wsystkim powodzenia
przesyłam dużo pozytywnych fluidków:-):-):-):-)
 
Hej kobitki,
wróciłam od lekarza. I w sumie nic nie wiem. dowiedzialam sie że badania na HPV sa ok.
A z wyników ze szpitala lekarz powiedzial że tezjest ok, badania mam dobre. I on sam był troche zdziwiony.
Powiedział żebym sie skonsultowała z endokrynologiem bo prawdopodobnie mam nadczynność tarczycy, ale co jest w tym najlepsze że ja się lecze na niedoczynność.
Musze się zapisac do endokrynologa i zobaczymy co on mi powie.
A ogólnie to przepisał mi tabletki na uregulowanie miesiączki CLOSTILBEGYT, czy ktróraś z was je może miała i czy była jakaś poprawa.
mam brac dwa cykle i w połowie tego drugiego mam do niego przyjść.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Pozdrawiam
 
kAsica80 a jak masz brać clostylbegyt bo to jest lek na owulację i bierze się go przez 5dni w cyklu(róznie gini zalecają od 3,4lub 5dnia cyklu)ale nie na wyregulowanie miesiączki-w 1cyklu najczęściej nic się nie dzieje więc dlatego gin kazał ci przyjść w 2cyklu żeby sprawdzić jak reaguję jajniki czy rosną pęcherzyki.
 
reklama
To trzymam kciuki by lek szybko dał Ci to o czym marzysz choć z własnego doświadczenia wiem że cierpliwość jest jedym z cenniejszych elementów życia w czasie leczenia z PCO
 
Do góry