reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

zobaczymy co bedzie byla bym niezle zaskoczona jak by tak ot sie udalo haha ale fluidkow sie nalapalam :-D nadal poczucie jak na @ ehh swierzbia mnie lapki co by siknac kolejnego testa ale wytrzymam :tak: a gdzie reszta dziweczyn?? haloooo watek zapadl w sen zimowy ;-):-D
 
reklama
Witam.
Gwiazdeczka- ja mialam laparoskopie podczas ktorej usunieto mi zlogi pecherzykow z jajnikow.
Od tamtej pory sama owuluje :-) a minaelo juz 13msc :-) przed zabiegiem mialam owulacje tylko po lekach.
 
a ja tak sobie poczytuje tu rozne watki ja nawet nie wiem jaki stopien endometriozy mam, wiem ze mam pelno zrostow po 2 operacjach nikt mi nie proponowal usowania za to jak karetka mnie do szpitala zabrala i okazalo sie ze jest torbiel ponad 5cm srednicy to od razu chcieli mnie na laparoskopie zatrzymac. ja pojac nie moge po co jesli torbiele mam czesto i tylko jeden (10 lat temu) sie nie wchlonal i pekl. pozostale ida sobie precz same bez lekow....troche mi zle z ta mysla ze jestem tu w uk tak troszke sama sobie pozostawiona, ginekologa nie uswiadczysz chyba ze grzybem i plesnia zarosne w intymnym miejscu:szok: po porodzie jak poszlam do lekarza po tabletki antykoncepcyjne to chcial mi dac microgynon.....dwuskladnikowy a kobitka karmiaca (o)(o) nie powinna takich brac jak mu powiedzialam to w ksiazce szukal bo nie wierzyl mi:wściekła/y:ehh dam rade jakos tutaj chyba licze po cichu ze uda sie bez latania po tutejszych lekarzach bo szlag mnie trafi albo nerwicy dostane;-):sorry2:
 
Dzieki za mile slowa, ktore dawaja mi duzo nadziei. Lilu a ile mialas tych pecholkow do usuniecia? kurcze ja mam okolo 20:baffled: juz mi chcieli caly jajnik usowac..jakos im wyperswadowalam, ze moze jeszcze same jakos sie wchlona - maja czas do konca stycznia!
 
witam w NOWYM ROKU :-)
Gwiazdeczko trzymam kciuki &&& żeby pęcherzyki zniknęły wraz z @ ale może pomyśl o tabletkach anty (no chyba że już bierzesz) bo wiem że pomagają, sama lata temu miałam duuużą bo prawie 10 cm torbiel i choć w zasadzie kwalifikowała się do natychmiastowej operacji to najpierw dostałam właśnie anty no i się udało-zniknęła
 
witam wlasnie dostalam @ ehh no nic kolejny cykl kolejne staranka :-D nowy rok to nowe nadzieje :tak::-) zycze wszystkim starajacym sie samych pozytywnych wiadomosci w tym roku:tak::-D ja wlasnie szukam suwaczka co by sobie cykle obserwowac i sie zastanawiam jesli miesiaczki mam pomiedzy dwadziescia pare a trzydziesci dni to jak ja mam suwaczek ustawic:eek::confused2: pi razy oko srednia wyjdzie 27 to tak ustawie bo mysle juz nad tym od godziny chyba :sorry:

edit: gwiazdeczka podebralam suwaczek z tej samej str co ty masz :) wydaje mi sie najbardziej obrazowy ;]
 
Ostatnia edycja:
azorku w takim razie możecie realizować z mężem wasz plan ;-) najważniejsze to pozytywne nastawienie a widzę że u ciebie jest świetne &&&
co do tego suwaczka to skoro masz takie cykle to nie wierz mu za bardzo ale przynajmniej będziesz miała jakiś punkt odniesienia
 
reklama
ostatnio nawet jak by sie ustabilizowaly te cykle i wychodzi 26-27 dni wiec ryzyk fizyk ;-) to ma byc tak orientacyjnie wiec dam rade ;-):-)najwyzej czesciej bede testy zasikiwac heheh:tak: juz zamawiam z ebaya 50 owulacyjnych+50 ciazowych tych o wiekszej czolosci chyba od 10mlu
 
Do góry