reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Gwiazdeczka to się troszkę bigosu narobiło ja też nie potrafię nic powiedzieć na ten temat, poczytaj na necie opinie i o lekarzu który ciebie leczy, no mam nadzieję że wszytsko pójdzie jak trzeba i twój trud zostanie nagrodzony. Ja mówię mój synek to prezent od losu oby dla Ciebie los był łaskawy. :tak:
 
reklama
szczęśliwych i pogodnych świąt a zwlaszcza dwóćh kreseczek dla staraczek i zdrowej ciąży oraz lekkiego porodu dla zaciążonych
 
dziekuje za mile slowa! :-*

Minął kolejny rok i zbliża się Boże Narodzenie.
Pięknie ustrojona choinka, wesołe dźwięki kolęd
oraz radość przystrajająca ludzkie serca niech oznajmiają,
że nadszedł czas odpoczynku i świętowania.
Życzę Wam byście jak najdłużej doświadczały magii Świąt,
a Nowy Rok 2012 niech przyniesie Wam wszystko czego zapragniecie!!!
 
witam poswiatecznie juz prawie:tak: nie bylo czasu zbytnio na bb mam przyleciala amelkowna miala jelitowke ktora trwa juz od 16.12:szok: dopiero powoli jej mija ehhh
jak pisalam wczesniej ielismy zaczac od stycznia staranka ale jakos takos teoretyczna owu sie nadazyla wiec poszalelismy :-D i oczywiscie doszukuje sie wszelkich objawow ale poza twardniejacymi piersiami i lekkimi bolami w podbrzuszu (jak na @) i nudnosciami to nic mi nie dolega. nie licze zbytnio na to ze tak poprostu sie trafi za pierwszym podejsciem ale jaka by byla mila noworoczna niespodzianka hihihi wczoraj mezasty kupil mi test ciazowy taki elektroniczny co to niby podaje czas ciazy ale cosik sie porobilo...pokazalo klepsydre ze test pracuje poczym caly wyswietlacz zgasl:no: i nic nie wiem nadal heheh jak mezasty znajdzie jakis sklep z testami otwarty to kupi po drodze z pracy i se sikne rano zobaczymy co wyjdzie:-p nadal mysle o was cieplo i trzymam kciukaski za wszystkie starajace sie i wiem ze bedzie dobrze:-D jak sie tu wszystkie tak fluidkami pozytywnymi bedziemy obrzucac to zobaczycie jak kolejne starajace sie bede zaciazac:tak::-D trzymajcie sie dziewuszki i nie poddawajcie sie zlym myslom. fluidki posylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
azorku to trzymam kciuki &&& i ślę ci fluidki ciążowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dawaj znać jak tylko będziesz coś wiedzieć!

ja też nie miałam nawet chwilki żeby do was tu zaglądać ostatnio więc teraz przesyłam cudownych_prezentow_0.jpgZobacz załącznik 419926
 

Załączniki

  • NA SKARB.jpg
    NA SKARB.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 20
kasia natka nie wytrzymalam i zrobilam drugi test. w sumie moze za wczesnie bo niby spodziewana @ ma byc dokladnie w nowy rok....a ja robilam 26 grudnia:zawstydzona/y: a teraz wysiedziec nie moge zeby drugiego nie zrobic heheh. jakas tam nadzieja jest jednak i baaardzo bym sobie zyczyla. jednak nie wierze zeby ot tak sie udalo :-( nie wiem czy sikac na drugi test teraz czy poczekac do sylwestra ehh
 
hej :)
jestem tutejsza forumowiczka. dodatkowo koncze psychologie o specjalnosci seksuologia . pisze prace mgr na temat wplywu nieplodnosci na jakosc zycia seksualnego. Mialabym prosbe o wypelnienie mi kilku testow na ten temat. niestety jedyna mozliwoscia wyslania testow jest mail, dlatego w miare checi prosze o przeslanie mi PW z mailem i oczywiscie o pomoc w podjeciu takiego tematu, bo bez WAS nie jestem w stanie nic zrobic:)

z gory dziekuje, pozdrawiam i prosze o pomoc!
miliaa
 
azorku ja bym się wstrzymała do jutra z kolejnym sikaczem, sama wiesz że stężenie hcg dość szybko rośnie ale nie z godziny na godzinę, za to z dnia na dzień może być spora różnica i jedna krecha następnego dnia może się podwoić :tak: kciuki ogromniaste &&&&&&&&&&& i fluidki tłuściutkie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a ja już jestem po wizycie u gina i po usg w którym I raz uczestniczył mój mężuś
:-) na 90 % będzie dziewczynka, ma 16 czy 17 cm (nie pamiętam :zawstydzona/y:), waży 231 gram, 18 tydzień 2 dzień, wszystko wymierzone i brak nieprawidłowości!!! :rofl2:

milia
witaj, ja bym ci proponowała zapytać na staraczkach weterankach bo tu raczej mało kto zagląda
 
kasia.natka no to super ze wsio wporzasiu jest :-) dziewuszki sa fajne;-):-) maja niezle pomysly ja od paru dni pijam udawane herbatki jem z maluskich talerzykow i "smaze" na kuchence z hello kitty nalesniki i jajka na bekonie dla amelkowny i lalek:szok::-D nie wiem czy plastykowe zarlo zrdowe jest ale napewno nie utyje zbytnio ;-):-)
ja sie jednak z kolejnym testem wstrzymam do 1 stycznia:tak: mam jakies takies przed malpowe doznania:dry: w razie jak by sie nie trafila @ drugiego stycznia sikne se dla relaxu, a co :-)
 
reklama
Do góry