reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zęby idą....czyli jak radzicie sobie z ząbkowaniem u malucha?

Synkowi wychodza górne czwórki tylko jakos inaczej niz te co juz ma. Stad moje pytanie do mam czy to normalne by te dziaselka w tym miejscu byly tak strasznie spuchniete i az sine od srodka??? Czy tak powinny wygladac tylnie wyrzynajace sie zabki czy cos jest nie tak?:baffled:
url=http://www.maluchy.pl]
li-32639.png
[/url]
 
reklama
Mój syn ma ponad 8 miesięcy i ne ma a ni jednego ząbka. w niedziele miał gorączkę i zwymiotował... myślę że to właśnie od ząbków bo dziś ma popuchnięte dziąsła... a teraz piszę bo mnie ludzie straszą że zaczną mu wszystkie na raz wychodzić i pęknie mu czaszka... jestem młoda mamą i nie słyszałam o takich przypadkach... te zęby mnie juz martwią bo dzieci moich znajomych są młodsze od mojego Dziubka a maja już po 4 zabki... i co z tą czaszką czy to prawda???
 
Co za głupoty Ci ludzie wygadują!!!!! Nie przejmuj się mojemu synkowi pierwszy ząb wyszedł gdy miał 7 miesięcy, a już ma 6, także nadrobił :) Niektórym dzieciom wychodzą dopiero gdy skończą roczek, także się nie przejmuj i cierpliwie czekaj, a co do tego, że wychodzą wszystkie naraz, myślę, że aż tak to nie hehe, ale może 2 naraz wtedy też dziecko ma silniejszy ból. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać :) Pozdrawiam.
 
no to dobrze kurcze bo tu mnie strasza wszyscy że tak się dzieje... mam nadzieje ze zaraz mu powyłaża bo te dziąsła mu popuchły kurcze no przestraszyłam się... z ta czaszką
 
Ale bzdety...
Mojej córce wyszły pierwsze ząbki dopiero po 9.miesiącu. I powiem Ci , że BARDZO DOBRZE, bo im ząb wychodzi później, tym jest mocniejszy, więc ciesz się a swoich znajomych może uświadom..
 
reklama
własnie im pożniej tym lepiej. wyobraż sobie mycie ząbków 4 m dzieckó i 8 m dziecku.wielka różnica.zwłaszcza ze statsze nie je tyle w nocy i sie tak przez to nie psuja
 
Do góry