reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama
Nikki poczytałam w necie i w większości przypadków taka jest uroda dzieci, nie denerwuj się na zapas, zrobicie usg główki i wszystko się wyjaśni, wierzę, że wszystko jest w porządku. A Majeczka wodzi oczkami do góry i na boki?
 
Niki- jej, trzymam kciuki, zeby wszystko okazalo sie w porzadku z Majeczka. Sciskam Cie mocno i mysle o Was! Mam nadzieje, ze Majeczka jest zdrowa i usmiech wroci na Twoja buzie... Pisz, gdy tylko cos bedziesz wiedziala.
 
Ostatnia edycja:
Nikki trzymam kciuki, żeby usg wyszło prawidłowo. Wiem, jak się czujesz, bo nam z nerką wyszło coś nie tak i pewnie dostaniemy skierowanie do urologa dziecięcego.
To usg główki mały miał robiony tydzień dwa tygodnie po porodzie i wyszło ok ale moja siostra mnie straszy, ze Mały ma za dużą głowę. A wnioskuje to ze zdjęć. Studiuje na akademii medycznej i ciągle mnie straszy.
 
Niki spokojnie, ja się nie znam ale wydaje mi się, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Może taka jej uroda. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. I normalne jest, że się martwisz i nic nie da, że powiem "nie martw się". Ale wierzę, że będzie dobrze :tak:
Pozdrawiam
 
Jak Zuzia była maleńka pediatra od niechcenia rzucił "o widzę objaw zachodzącego
słońca" i nic więcej. Dopiero gdy wróciłam do domu dotarło to do mnie i
zaczęłam szukać informacji na ten temat i byłam przerażona tym co wyczytałam.
Ponieważ pracuję w szpitalu to wyżebrałam usg główki i na szczęście wszystko
wyszło ok. Pani dr poinformowała mnie że bardzo duży odsetek takich maluchów ma
ten objaw i przeważnie nie oznacza to nic złego, oraz że pediatra nie powinien
nic takiego mówić chyba że widzi że objaw ten się nie cofa lub co gorsze powiększa.
Zrób usg a do tej pory staraj się nie myśleć na ten temat bo zwariujesz. Wiem że
ciężko nie myśleć o tym bo sama to przeżyłam tym bardziej że w czasie cięży mój
ginekolog stwierdził że dziecko ma asymetrię główki (na szczęście to był błąd
lekarza)
ja zaczełam szukać taka moja natura ciekawska i mam nadzieję że to troszke cie uspokoi Nika
 
Niki trzymam mocniutko kciuki by wszystko było ok! Trzymajcie się Skarby :*
Majeczka na pewno jest zdrowiutka :-) w końcu jak Maksiu przyjedzie do Sz-n to musi mieć zdrowiutką koleżankę :-) a może i jakaś miłość zakwitnie hihihi
 
Dziewczynki kochane mam takie pytanko....co to może być jeśli mój maluch czasami ma taki jakby...odruch wymiotny? Czasem gdy tak robi wydaje mi się, że się dusi czy coś w tym stylu, na 16 jestem zapisana do pediatry ale chciałam też Was zapytać czy nie wiecie o czym to może świadczyć?
 
reklama
Dziewczynki kochane mam takie pytanko....co to może być jeśli mój maluch czasami ma taki jakby...odruch wymiotny? Czasem gdy tak robi wydaje mi się, że się dusi czy coś w tym stylu, na 16 jestem zapisana do pediatry ale chciałam też Was zapytać czy nie wiecie o czym to może świadczyć?

Mojej Milnce czasem zdarza sie cos podobnego i wtedy zazwyczaj sobie uleje troszke mleczka. Ale nie wiem czy to to samo co u Kacperka :-)
 
Do góry