reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Dziewczyny - powiedzcie mi - czy to normalne, że Tymkowi nagle z ośmiu kupek dziennie zrobiły sie dwie? Dodam, że strasznie męczą go gazy, i jak puszcza bączki to czasem też troszkę kupki popuści. Niby gorączki nie ma i czuje się ogólnie dobrze (poza tym, ze się spina i złości przez te gazy - ale na to pomaga masowanie brzuszka i kładzenie na brzuszku), ale do tej pory kupka była co chwilę, a od dwóch- trzech dni są maksymalnie dwie porządne w ciągu dnia i jakieś malutkie ślady po bączkach w pieluszce...
 
reklama
Strzyga - no przyznaj się - Co zjadłaś?
A poważnie - to normalne, jeśli Go brzuszek nie boli, a przynajmniej nie bardziej niż zwykle.
 
Dorota - sernik w ilościach nieprzyzwoitych :p ale to było prawie tydzień temu i akurat wtedy nic mu nie było - wie chłopak co dobre :p
 
Strzyga...u nas tak samo jest, więc to chyba normalne, a ja diety pilnuję bardzo...:) co prawda jakoś strasznie jej nie męczą te bączki, ale czasem widzę, że się spina i troszkę męczy, ale szybko przechodzi:)
 
A moja mała miała te wymioty właśnie po wtaminie D i polegając na rodzicielskim autirytecie sama odstawiłam to świństwo. W smaku obrzydliwe, odbija się i do tego jeszcze wymioty... poszukam innej formy podawania niż ta w kropelkach. Ja sama źle znoszę wit D, więc w witaminach dla kobiet w ciązy szukałam z jak najmniejsza zawartością wit. D
 
reklama
Ewelina jak ma czerwone krostki jak pryszczyki z żółtymi/białymi dzióbkami to trądzik-pediatra powiedziała, ze można smarować maścią cynkową lub termentiolem.
Ja smaruję tą maścią cynkową i trochę jakby się wysuszyły. Lekarka powiedziała, że to samo musi zniknąć.
 
Do góry