reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

dajecie dzieciakom witaminę K też? czy tylko D3?

dzięki za rady w sprawie kichania;) u nas co chwila pielucha mokra na kaloryferze wisi i jak wyschnie to znów ją namaczam i troszkę wilgotniej jest w pokoju:)
 
reklama
Anastazzja mój Maluch je trochę mm, trochę mojego mleczka, więc daje mu głównie samą witaminę D i tylko co kilka dni podaje mu K+D
 
Ja podaję wit. D+K ale mój mały tylko cycowy. Wiem, że K nie trzebA jak dziecko pije mleczo modyf. bo w nim jest już ta witamina.
Pozdrawiam
 
Ja też pieluchę mokrą mam na kaloryferze i nawet jedną na łóżeczku, bo trochę nas męczy katarek i kichanko.
 
Ewelina:) teraz mieszkam w domu:) u nas ogólnie jest dość wilgotne powietrze, bo mam do morza jakieś 10 minut spacerkiem, a okna mega szczelne nie są..różnicę z pieluchą lub bez czuję...więc chyba wystarczy póki co?:)

Fazerka:) ja patrzę po sobie (obrzydliwe to, wiem:p)..jak mam dużo zaschniętych glutów w nosie to za sucho:D
 
Anastazja- jak karmisz tylko piersia lub dokarmiasz mleczkiem tylko raz do dwa razy dziennie, to K i D :-) Tak mialam w zaleceniach i tak daje :-)
 
reklama
Nareszcie wiem skąd to kichanie :-) A moje Dziecię poza tym jak za dużo wrzeszczy to dostaje chrypki i tak śmiesznie skrzeczy :-D No i jeszcze co do wilgotności powietrza to kupiłam higrometr i mi pokazuje wilgotność 24-33% pomimo, ze nawilżacz chodzi prawie non stop :no:
 
Do góry