reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
Dziewczyny karmiace butla: podajecie witamine D3, mamy z mamulica rozne informacje od poloznych i sie zastanawiamy ktore info jest dobre :-D
 
ja slyszalam ze wit D trzeba podawac :|

znalazlam na innym forum takei wypowiedzi
Moja lekarka stwierdziła, że jeśli podaję mleko modyfikowane to dodatkowo kropelki z wit. D3 nie są potrzebne, ponieważ mleka modyfikowane są witaminizowane i zawierają wit. D3. Jednak mój Grześ, gdy miał rok, jadł już grysik na mleku krowim, więc lekarka zaproponowała podawanie Vibovitu, gdyż oprócz podstawowych witamin, zawiera wit. D3. A podobno nadmiar tej słonecznej witaminy jest gorszy w skutkach niż jej niedobór.

To zalezy jak karmisz sztucznie czy piersia.Jak piersia to nie wiem,a jak mlekiem modyfikowanym to do momentu az bedzie wypijac 500 ml dziennie mleka.Tak mowil moj pediatra.Pozdrawiam

Mój synek ma teraz 3.5 miesiąca mój lekarz zalecił stosowanie do pół roku a później zobaczy jak dalej.Wydaje mi się że musisz najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem on najlepiej będzie wiedział do kiedy.Pozdrawiam:))

Nasza pediatra zaleciła podawanie wit. D3 przez pierwszy roczek.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny karmiace butla: podajecie witamine D3, mamy z mamulica rozne informacje od poloznych i sie zastanawiamy ktore info jest dobre :-D

:no: nikt mi tu o tym nie mowil no ale tutaj to normalne :dry::dry:

ja slyszalam ze wit D trzeba podawac :|

w jakiej postaci sie ja podaje? razem z mlekiem czy jak?

A mi polozna kazala przemyć, wysuszyc i posypać mąką ziemniaczana. Tak zrobiłam i przeszlo raz dwa :)

No widze ze duzo metod dziala. u mnie wystarczyl bepanthen i osuszanie, ale niektore dzieci nie reaguja tak szybciutko na zwykle metody.
 
reklama
Do góry