reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

A ja karmie modyfikowanym i podaje wtamine D. :tak:
Moja siostra też ma dziecko 1.5roku karmi sztucznym i nadal podaje witamine D swojej córce.:blink:
 
reklama
DZIECI WYŁĄCZNIE NA BUTLI NIE POTRZEBUJA WIT D3 PONIEWAŻ MLEKA MODYFIKOWANE SĄ WYSTARCZAJĄCO WITAMINIZOWANE! :blink:
ufff:happy2::cool2:
a w kwestii pieluchowania to też miałam sprzeczne info:baffled:
Pediatrka która robiła usg i wydała mi się na maxa nawiedzona powiedziała ze wszystkie dzieci do 3 m-ca powinno się szeroko pieluchować profilaktycznie:baffled::dry:. No i pieluchowałam, ale krótko, bo po 2 dniach przyszła położna środowiskowa (która z kolei wydała mi się najsensowniejsza) i mi mówi żeby nie pieluchować jeśli nie ma ryzyka dysplazji, a tylko nie wykształcone jądro:confused::dry:. No i zaczęłam czytać i dociekać i przestałam szeroko pieluchować...
Na tym usg w końcu nie byłam (-12 było) i w przyszły piątek idę prywatnie:tak:
Swoją drogą zastanawiam się czy byłoby widać gdyby z tymi bioderkami było coś nie tak:confused::confused::confused:
 
ufff:happy2::cool2:
a w kwestii pieluchowania to też miałam sprzeczne info:baffled:
Pediatrka która robiła usg i wydała mi się na maxa nawiedzona powiedziała ze wszystkie dzieci do 3 m-ca powinno się szeroko pieluchować profilaktycznie:baffled::dry:. No i pieluchowałam, ale krótko, bo po 2 dniach przyszła położna środowiskowa (która z kolei wydała mi się najsensowniejsza) i mi mówi żeby nie pieluchować jeśli nie ma ryzyka dysplazji, a tylko nie wykształcone jądro:confused::dry:. No i zaczęłam czytać i dociekać i przestałam szeroko pieluchować...
Na tym usg w końcu nie byłam (-12 było) i w przyszły piątek idę prywatnie:tak:
Swoją drogą zastanawiam się czy byłoby widać gdyby z tymi bioderkami było coś nie tak:confused::confused::confused:

A ja jeszcze nie byłam z młodym na tym usg. :szok:Nie miałam kiedy a jak miałam to nie miałam czym a jak miałam czym to mróz -20:sorry2:
Na początku lutego idziemy , bo się martwie lepiej sprawdzić niż mieć później wyrzuty sumienia całe życie:-(.
Podobno po tych fałdach na nóżkach.PODOBNO. U mojego wypatrzyłam ze nie sa równe:szok: albo ja ślepa jestem (nie wiem) mój B powiedział ze ja się ciągle doszukuje chorób u małego i przesadzam...:wściekła/y:
 
No nam zalecil tak pediatra mieszac mleka wiec sie tego trzymam. Ciesze sie ze u Ciebie tak szybko zadzialalo. U nas chyba tez jest juz poprawa ale nie chce zapeszac ;-)

A u Ciebie wykryli skaze czy profilaktycznie?
U mnie to chyba profilaktycznie je to mleko (a może ma skaze?- nie wiem) :sorry2:
 
My idziemy znowu w czwartek prywatnie na kontrolę.Mam nadzieję że noszenie na żabke i leżenie na brzuszku pomogło.Spać nie chce na brzuszku szkoda bo to wtedy najlepiej na bioderka..ale uparte te moje dziecko i nic nie zrobię.
Mam nadzieję że będzie ciepło bo doktor przyjmuje na Puławskiej...z Bródna wyprawa znowu o matko....:sorry2:
 
Mnie juz cos trafia z tymbiałkiem a dokładniej z niejedzeniem.Nie jem i co??Dziecko ma nadal placki suche na skórze.Jestem zła bo przepisała gówniane smarowidła, ja na diecie i *****!!!Teżmi lekarz specjalista!3 tyg minęły i nic.Tyle co na buzie krem pomaga.A na nózkach , rączkach, i przy cycusiach sucho:-(
Grrrrrrrrrr jestem zła!
 
Mnie juz cos trafia z tymbiałkiem a dokładniej z niejedzeniem.Nie jem i co??Dziecko ma nadal placki suche na skórze.Jestem zła bo przepisała gówniane smarowidła, ja na diecie i *****!!!Teżmi lekarz specjalista!3 tyg minęły i nic.Tyle co na buzie krem pomaga.A na nózkach , rączkach, i przy cycusiach sucho:-(
Grrrrrrrrrr jestem zła!
Moj miała to samo niczym nie smarowałam tylko wodą przegotowaną ale ja przeszłam od razu z cycka jak sie takie cś zaczęło ddziać na lecznicze mleko.

A długo nie jesz? To chyba trzeba czekać z 2tyg na poprawe.
 
A u Ciebie wykryli skaze czy profilaktycznie?
U mnie to chyba profilaktycznie je to mleko (a może ma skaze?- nie wiem) :sorry2:

U nas ze wzgledu na dlugotrwaly katar, kolki , bole brzucha , szorstka buzke , sucha skore za uszami i mozliwosc odziedziczenia alergi po ojcu . Skazy jako tako pediatra nie stwierdzila ale zmienilismy mleko ;-) Jezeli objawy mina to znaczy ze alergia a jesli nie to nie wiem.
 
reklama
Do góry