reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

jaki masaz? ignas jeszcze malo interesuje sie zabawkami ktore wokol niego wisza:wściekła/y: pediatra kazala z drugiej strony podchodzic do lozeczka tylko ze ja mam z drugiej strony sciane:wściekła/y: chyba bede musiala jakos przestawic to lozeczko:dry: jak jest na brzuszku to nawet woli spac na tej drugiej stronie no ale nie za fajnie ta glowka wyglada :no:
moja mala tez woli prawa strone i tez juz ma lekko plaska glowke dlatego walcze z tym na potege. Wszystkie zabawki daje na lewo,natomiast w lozeczku zmienilam jej strone polozenia glowy.Lozeczko mam z jednej strony przy scianie i ona zawsze odwracala sie zeby nas widziec wiec teraz patrzy na nas na lewa strone:tak:.
 
reklama
moja mala tez woli prawa strone i tez juz ma lekko plaska glowke dlatego walcze z tym na potege. Wszystkie zabawki daje na lewo,natomiast w lozeczku zmienilam jej strone polozenia glowy.Lozeczko mam z jednej strony przy scianie i ona zawsze odwracala sie zeby nas widziec wiec teraz patrzy na nas na lewa strone:tak:.

pixi mowilam ze my podobne;-)
 
pixi mowilam ze my podobne;-)
fakt,idziemy leb w leb:-D.
My mamy problem ogromny od kilku dni z odparzeniami na szyjce:-(.Martwi mnie to bo strasznie to wyglada,mam nadzieje ze jej to nie boli.Staram sie po kazdym karmieniu czyscic szyjke z mleczka i starannie osuszam.Bylysmy wczoraj u lekarza,mamy masc i zobaczymy czy pomoze.
 
fakt,idziemy leb w leb:-D.
My mamy problem ogromny od kilku dni z odparzeniami na szyjce:-(.Martwi mnie to bo strasznie to wyglada,mam nadzieje ze jej to nie boli.Staram sie po kazdym karmieniu czyscic szyjke z mleczka i starannie osuszam.Bylysmy wczoraj u lekarza,mamy masc i zobaczymy czy pomoze.


Obawiam sie ze jednak boli. :-( U nas tez szyjka odparzona, masc pomaga i pozniej znowu sie odparza i tak na okraglo. :wściekła/y::szok:
 
Bo o fałdki trzeba szczegolnie dbac.
Ja teraz nie ma tego problemu, ale jak Julia miala pol roku to to bylo lato i staralam sie jak moglam, ale i tak miala lekkie odparzenia np w nadgarstkach i pod kolankami.
Przede wszystkim trzeba codziennie porzadnie umyc wacikiem, potem osuszyc i na koncu posmarowac np oliwka, kremem itp. Nie mozna dopuscic do tego zeby bylo "sucho".
 
ilona212 moj był na bebiku 1 , nie mieszałam ich nie dawała stopniowo mniej bebika więcej pepti. Dała normalnie bultekę bebilonu pepti. Wszystko było ok, mały ze smakiem zjadł.Efekty? 3godziny później zrobił bez problemu kupę i prykał bez płaczu.Tego samego dnia:-)
 
reklama
Do góry