reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

My w sobote dopiero wróciliśmy ze szpitala byliśmy od 15 mały złapał jakąś infekcje gardła miał temp. 38 jak mierzyli w szpitalu.dostał antybiotyki i niby jest już lepiej.Martwie się starszy też u babci bo chory już w końcu po zmianie antybiotyku przestał kaszleć mąż też coś był chory i nawet do szpitala nie mógł wejść .Teraz w domu też jeszcze śpi w innym pokoju . Mam nadzieje ,że już teraz będzie dobrze.
 
reklama
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
Co podać na kolki, Fabianek od 3 w nocy do 6 rano płacze , kopie nóżkami i pręży się i w ciągu dnia tez ma takie sesje. Jestem wykończona. Próbowałam kropelki espumisan i sab-simplex i nic nie pomaga . Co mam robić jestem juz wykończona, bo on śpi po 15 min i robi sobie przerwy 2-3 godzinne i w tym czasie gdy jest spokojny to tylko na rękach przy cycu i to nie zawsze.Please pomózcie
 
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
Co podać na kolki, Fabianek od 3 w nocy do 6 rano płacze , kopie nóżkami i pręży się i w ciągu dnia tez ma takie sesje. Jestem wykończona. Próbowałam kropelki espumisan i sab-simplex i nic nie pomaga . Co mam robić jestem juz wykończona, bo on śpi po 15 min i robi sobie przerwy 2-3 godzinne i w tym czasie gdy jest spokojny to tylko na rękach przy cycu i to nie zawsze.Please pomózcie
Elusia, nasi znajomi mieli koszmar z kolkami u swojej córy i uratował im życie DEBRIDAT. Działa dopiero po około 5 dniach, ale jest ponoć bardzo skuteczny na dłuższą metę!!!
 
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
Co podać na kolki, Fabianek od 3 w nocy do 6 rano płacze , kopie nóżkami i pręży się i w ciągu dnia tez ma takie sesje. Jestem wykończona. Próbowałam kropelki espumisan i sab-simplex i nic nie pomaga . Co mam robić jestem juz wykończona, bo on śpi po 15 min i robi sobie przerwy 2-3 godzinne i w tym czasie gdy jest spokojny to tylko na rękach przy cycu i to nie zawsze.Please pomózcie

ja slyszalam ze proszek troisty jest dobry na kolki !
moj maluszek tez zaczal miec kolki jednak szybko zareagowalam i postawilam na masaz i na noszenie dluzsze pionowe gdzie dzidzia dotyka brzuszka brzuszkiem i wtedy jest lepiej ...

ja nie wiem co z moim malym jest ... w nocy jakby stekał ... jakby chcial kupke a nie da rady zrobic ale nie prezy nozek ani brzuszka ... myslaalm ze moze sni mu sie cos ale to juz 3 noc taka ... a dzisiaj to nie wytrzymalam wzielam do siebie do lozka i od 1 do 6 rano se błogo spał ... :( moze czuje ze mnie nie ma obok ... sama nie wiem
 
dokładnie mary_mary noworodki czesto wisza na cycu "dla pzyjemności" ważneijszy jest dla nich kontakt z matką niż jedzenie i mogą wcale nie dac znać, ze nie ma jedzenia.
A ta policję faktycznie zawiadomił wtedy szpital, bo to zapalenie płuc było bezobiawowe. Jedyne objawy to było odwodnienie i niedozywienie. Dopiero na drugi dzień miał robione na oślep badania. Najpierw usg wszystkiego co tylko sie dało, a potem rtg i dopiero wtedy sie okazało, ze to zapalenie płuc. Więc na poczatku byłam po prostu posądzona o maltretowanie - głodzenie dziecka
 
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!
Co podać na kolki, Fabianek od 3 w nocy do 6 rano płacze , kopie nóżkami i pręży się i w ciągu dnia tez ma takie sesje. Jestem wykończona. Próbowałam kropelki espumisan i sab-simplex i nic nie pomaga . Co mam robić jestem juz wykończona, bo on śpi po 15 min i robi sobie przerwy 2-3 godzinne i w tym czasie gdy jest spokojny to tylko na rękach przy cycu i to nie zawsze.Please pomózcie
nam z Kubą pomógł Infacol i masaż

ja slyszalam ze proszek troisty jest dobry na kolki !
moj maluszek tez zaczal miec kolki jednak szybko zareagowalam i postawilam na masaz i na noszenie dluzsze pionowe gdzie dzidzia dotyka brzuszka brzuszkiem i wtedy jest lepiej ...

ja nie wiem co z moim malym jest ... w nocy jakby stekał ... jakby chcial kupke a nie da rady zrobic ale nie prezy nozek ani brzuszka ... myslaalm ze moze sni mu sie cos ale to juz 3 noc taka ... a dzisiaj to nie wytrzymalam wzielam do siebie do lozka i od 1 do 6 rano se błogo spał ... :( moze czuje ze mnie nie ma obok ... sama nie wiem
u nas jest dokładnie tak samo!! już sama nei wiem co robić! Nie mam pojęcia o co mu chodzi? Czy o gazy czy o co?
 
reklama
Zwariuję…….
Mała ma infekcję w organizmie- zapalenie ucha itd…….
Raczej do końca tygodnia nie wyjdzie.
Je, przybiera na wadze , żółtaczka się cofa, ale ma obrzęk nóżki w podudziu i przy stopie.
Pewnie suki ją trzymały ciągle na jednym boku.
Ma mieć chyba jutro robione usg głowy i brzucha i czekają na resztę wyników, ale kiedy wyjdzie to narazie jest zawczesnie żeby okreslic, ale raczej nie w tym tygodniu….
Prawie 2 tygodnie będę bez dziecka………
 
Do góry