reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
nie wiem czy na dobrym watku pisze ale pytanie mam

slyszalyscie cos o zmianie przepisów i ze połozna przychodzi do domu jeszcze przed narodzinami dziecka ? kolezanka wlasnie mi mowila a jest w 30 tc ze polozna do niej dzownila bo musi przed porodem przyjsc
 
Wiesz co Kasia t ochyba zalezy od miasta. Ja sie zapisalam do poloznej dwa miesiace temu, ale ona przyjdzie dopiero po porodzie. Mowi ze moze oczywiscie przyjsc przed ale to na moje zyczenie.
 
Wiesz co Kasia t ochyba zalezy od miasta. Ja sie zapisalam do poloznej dwa miesiace temu, ale ona przyjdzie dopiero po porodzie. Mowi ze moze oczywiscie przyjsc przed ale to na moje zyczenie.

yh dzieki
jutro przejde sie do przychodni zapisac sie wreszcie i moze sie dowiem wczesniej ... ale po co ona mi tu przed porodem hehe zoabcze jutro co mi powiedza ;]
 
pewnie się przyda watek o zdrowiu malenstw.. nie znalazłam odpowiednika, a pytania mnożą się bez przerwy.

Gaja ma mocno obrzęknięte piersi. Starsza córcia nie miała tego problemu jako noworodek. W necie piszą, że to sprawa mamusinych hormonów, czyli może nic groźnego.. Mamusie dziewczynek - czy Wasze córcie tak mają, czy Gaja ma "pecha"?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Iza Gaja twoja śliczna córeczka nie ma pecha, to rzeczywiście sprawa mamusi hormonów. Mój synek tak miał:tak::tak::tak:. Połozna która odwiedziła mnie juz 3 razy po porodzie zwróciła mi na to uwage i mówiła że jeśli to by sie nasiliło i było bolesne dla maluszka to mozna delikatnie posmarować oliwka i na 10 minut przyłozyc obkład z kwasnej wody. Ale to mija samo.
Nie martw sie - głowa do góry. Będzie OK
 
Moja corcia oprocz wiekszych cycusiow miala jeszcze wydzieline z krwia z pipci. Ale to tez bylo normalne, niestety, to nasze hormony.
 
reklama
Do góry