reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
pewnie to samo.. to cholerstwo mocno zaraźliwe jest, praktycznie co jeden, dwa dni kolejna osoba miała "przejścia"..
 
O żywcu już daaaaawno słyszałam, jacyś studenci badali tę wodę i inne i żywiec najgorzej wypadł niestety.

No mam nadzieję że ten wirus do nas się nie przypałęta. A jesli już to pewnie na jesień, jak co roku...
 
no marcel niedawno zjadł ryż z marchewką - całą swoją porcję - bo apetyt mu dopisuje. Bączki popuszczał ale kupki nie ma póki co...........za to ja to tragedia. Wymiotuje co pół godz. Sama nie wiem jak sie nazywam i czy ja jeszcze posiadam żołądek? Nie wiem czy stac, siedziec ,lezec czy chodzic po scianach.....czekam tylko na D. az wroci z pracy...
 
no marcel niedawno zjadł ryż z marchewką - całą swoją porcję - bo apetyt mu dopisuje. Bączki popuszczał ale kupki nie ma póki co...........za to ja to tragedia. Wymiotuje co pół godz. Sama nie wiem jak sie nazywam i czy ja jeszcze posiadam żołądek? Nie wiem czy stac, siedziec ,lezec czy chodzic po scianach.....czekam tylko na D. az wroci z pracy...

mama wspólczuję - ja to przeszłam w połowie grudnia, Ala przywlokła ze żłobka.
Wyszarpało mnie straszliwie, wodę tylko po łyczku piłam po nawet po wodzie wymiotowałam.. Ale po paru godzinach przeszło..
 
Dziewczyny, mam pytanie : czy wasze dzieci mają już pieprzyki ?
Ala ma od dawna, jeden na głowie we włosach i jeden na ramionku. My obydwoje mamy sporo pieprzyków więc to pewnie genetyczne, ale zastanawiam się czy to normalne u takiego małego dziecko, że już ma, na słońce jej nie wystawiałam ....
 
hej młodemu biegunka juz przeszła [chyba], ja tez juz nie wymiotuje na szczescie............to teraz Marcel juz 2 x puścił pawia :(((((((( co ja moge u niego zastosować na wymioty????? pomóżcie.....

co do pieprzyków to marcel ma dwa. Jeden mial juz b. wczesnie koło kolana a drugi wyszedł kilka m-cy temu na pleckach. Takze chyba nie jest to nic nienormalnego ;p
 
reklama
hej hej informuje ze żyjemy..Marcel od 1 do 5 rano wymiotował, a ze nie mialam w domu nic przeciwwymiotnego to po 3 pojechalismy do przychodni koło szpitala bo tam mają nocne dyzury. Po prostu sie przestraszyłam jak od 1 do 4 wymiotował 6 razy. Później to juz nie miał czym.....Dostał czopki przeciwwymiotne, orsalit- taki roztwór z elektrolitami do picia zeby szybciej odżywić organizm i nawodnić go, do tego probiotyk z prebiotykiem - acidolakcid na jelitka no i smekte tez jeszcze mamy dać. Chociaz chyba biegunki juz nie ma ale jeszcze kupka odrobine luźniejsza. Takze Marcel jak nowo narodzony, psoci od rana........ja prawie tez ok oprócz tego ze czuje totalną nicość w żołądku wiec jak zjem to na pewno bedzie lepiej. D. pisze z pracy ze jego kręci w żołądku heeeeeeeh wiec jeszcze on i mam nadzieje ze sie ten horror skonczy.
 
Do góry