reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

mama - oby bylo juz lepiej, mały rozrabia a Ty pewnie niewyspana?

U nas jakas taka dziwna ta jelitowka, juz niby bylo lepiej u Julka, Zuzia to juz zupelnie normalną kupę robiła a tu biegunka od wczoraj u obydwu na nowo. Do tego Julek w nocy bekał jakby wymiotować chciał, troszke mu sie ulało ale to nie były chlustające wymioty na szczęście. No i już są pośladki czerwone...
Z apetytem nie jest źle chociaz rewelacji tez nie ma, zjadł rano kilka płatków z mlekiem, do mleka wsypałam smecte to sie bardzo ciesze bo wypił miseczką całe. Na szczescie pic wola co chwile no i cyca dyda ciagle.

Julus tez ma 2 pieprzyki, jeden na czole, drugi we wlosach
 
reklama
Ewelia na niewyspanie nie narzekam bo kurowałam sie wczoraj pod pierzyną od 17 do prawie 1 w nocy wiec sie wyspalam z przerwa na ululanie małego. Zreszta ja duzo snu nie potrzebuje :) Najwyzej pojde z małym na drzemke zeby sie do konca zregenerowac chociaz powera mam, robie juz 2 pranie, sprzatam ten sajgon a mały trze oczka......o i co miała powiedziec........kupki u nas własciwie różne. Zazwyczaj rzadkie po mleku wiec mu odstawie na troche butle. Niech poje czegoś typu kleik czy manne tam na wodzie, bułka, lekka zupka......eh chyba bede musiala go polozyc spac.....
 
U mnie jest problem bo Julek najchetniej by nic nie jadł, wiec juz mu daje cokolwiek byle jadł. A własnie wiem ze mleka nie powinno sie dawac no ale musialam mu tej smecty w czyms przemycic, bo on wyczuje w piciu niestety...

Dobrze ze chociaz Ty sie wyspałas:tak:
 
Hej.Myslałam,żę może jednak ten temat nas ominie ale niestety.
PAtryk dosta wczoraj nad ranem gorączki , myslałam,że zęby ale nie. Zamóiliśmy lekarza zeby nie chodzić z nim już nigdzie.Okazało się ,że ma anginę ropna i co gorsze nie chce antybiotyku :( Tylko poczuje smak i wymiotuje.Z mlekiem +glukoza też czuć i nie chce.. :(* Co ja mam zrobić? Iść by przepisała inne a może zastrzyki?
 
Wyjątkowa a z mlekiem/kaszką nie zje? Moze dawaj mu w mniejszej porcji mleka, pol porcji antybiotyku, potem nastepne pół? Musi byc albo bardzo wrazliwy albo antybiotyk ohydny...
Albo przemocą lekką, tylko wiem ze to nie skutkuje bo wypluje itd, albo udawaj ze dajesz herbatkę a przy kolejnej lyzeczce antybiotyk? Albo tak jak kiedys Etna napisala antybiotyk a potem smoczek w dziubek? U nas to nie skutkowało Olis się krztusił wiec to nie było dla nas. Ostatecznie zastrzyki, ale kurczę to pewnie bedzie 2x dziennie przez 7 dni conajmniej...ech....
Niektorzy rodzice proszą o zastrzyki specjalnie, ja bym tego nie wytrzmała psychicznie ;p

Probuj...albo w obiadku? albo przy bajce?
 
Uleńko niestety żaden ze sposobów nie był dobry. Miał odrobinę na ustach i zwymiotował.

Zadzwoniliśmy do pediatry (dziśnie przyjmuje w przychodni:-() i powiedzieliśmy jej co i jak> Ona kazała jechać do apteki wskazanej przez nią i odebrać receptę na inny antybiotyk.
 
Mam pytanie o zabkowanie, bo male doswiadczenie mam hehe(tomi ma dopiero 7 zabkow).
czy jak sie waszym maluchom wyzynaly zabki, to mialy jakies takie sine/ciemne dziaselka? dzis zauwazylam w miejscu w ktorym idzie dwojka wlasnie takie zaciemnienie, nie wiem czy tak zab sie "agresywnie" dobija czy moze tomi gdzies nim przywalil i ma krwiaka albo cos? zauwazylam to podczas wieczornej kapieli, ale mi nie daje spokoju, teraz weekend, nawet pediatry nie mam jak zapytac, wiec na poczatek pytam Was ;)
 
Julkowi na 4 dziąsła puchły i krew od czasu do czasu sie pojawiała wiec bardzo mozliwe ze tez mogą być przekrwione
 
reklama
Dziewczyny Patryk w piątek miał wykrytą anginę . Miał gorączkę nie chciał jeść , trwało to mniej więcej 3 dni. Teraz ma wysypkę. Na plecykach , brzuchu i nawet główce . Czy to może trzydniówka była a nie angina?
 
Do góry