reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Ja z Alicją bardzo dużo spacerowałam a i tak odkąd skończyła 6 miesiecy co miesiąc jest przeziębiona :/

Ponawiam pytanie: możecie polecić jakiś syropek na duszący kaszl w nocy dla dziecka? Teraz używam Prospan. Jak małej jutro nie przejdzie pójdziemy do lekarza, ale póki co wolę tego uniknąć - boję się że trafimy na jakąś grypę czy inne świństwo w poczekalni :(
 
reklama
ula - zdrowka dla Małego:) oby jak najszybciej mu przeszlo

ja tez czasami mam lenia, nie chce mi sie zbierac i nie wychodzimy na spacer ale od pewnego czasu staram sie codziennie, chociaz na 20 minut. Jak cos chce zrobic w domu lub odpoczac to prosze meza, zeby z Nim poszedl a ja mam czyste sumienie, ze sie dotlenia:)
a Waszym dzieciom lzawia oczka jak jest zimniej i wieje wiatr? Mojemu to od razu leca takie lezki, ze hoho
 
Dziewczyny, pisze ku przestrodze: moja mama ogladala dzis program (moze ktos z was tez) jak 2 latek sie napil srodka zracego i jakie sa skutki i przestrzegam, jesli tylko trzymacie gdzies w lazienkach, dolnych szafkach itp. chlor i inne srodki chemiczne pochowajcie, nigdy nie wiadomo kiedy taki urwis sie dobierze, dzieci sa nieobliczalne! Ja sama w lazience mam Domestos za sedesem i nawet bym nie pomyslala, ze mala moglaby go otworzyc. Pamietajcie, lepiej zapobiegac niz potem plakac nad wylanym mlekiem!
 
ja akurat po tym wypadku z zeszłego roku, kiedy vhłopiec zjadł kreta do rur w sklepe robiłam meble do łazienki i od razu zastrzegłam ze szafki mają być wiszące albo zamykane na klucz. Cała chemia jest nad kiblem, a proszki do prania zamknięte na kluczyk.

Ale niestety - i tak trzeba pamietać że u dziadków nie wszystko jest schowane...
 
U moich dziadków wszystkie szafki na klucz od kiedy Julka się urodziła. WSZYSTKIE:-D I bardzo dobrze. u nas zakaz wstępu do łazienki a do kuchni tylko pod nadzorem.


Mama najpierw piszesz że ani razu nie przeziębiony, a potem ze trzy tygodnie miał katar;-) Nie chcę ABSOLUTNIE się kłócić
 
Mama najpierw piszesz że ani razu nie przeziębiony, a potem ze trzy tygodnie miał katar;-) Nie chcę ABSOLUTNIE się kłócić

Bo to nie był katar z przeziębienia tylko z alergii. Przeszło po syropie antyalergicznym.
To był pierwszy katar na przełomie wiosny/lata.
Drugi zaś niedawno gdy sie górne dwójki i jedynka przebijały.
To tyle. Przeziebieniem niestety nazwać tego nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
spoko. w sumie nie ma co sie licytować czyje dzieci ile razy chorowały a ten to w ogóle a tamten ciągle....bo wiadomo ze nawet jak raz czy dwa sie zdarzy to trudno, jak człowiekowi, no nie?
Grunt zeby ogólnie były zdrowe i nie chorowały co m-c albo czesciej ;/ i tego wszystkim maluchom życze. To tyle :D koniec przemówienia ;p
 
dziewczyny zupelnie z innej beczki..

ostatnio zagladnelam ignasiowo do pyska i zauwazylam ze ma czarna plame na gornym dziaselku, ktos cos mial takiego u swojego malucha? nie ma tam zeba tylko czarna plama, co to moze byc? pojde do dentysty to oczywiscie spytam ale to za 2 tygodnie:/
 
reklama
dziewczyny zupelnie z innej beczki..

ostatnio zagladnelam ignasiowo do pyska i zauwazylam ze ma czarna plame na gornym dziaselku, ktos cos mial takiego u swojego malucha? nie ma tam zeba tylko czarna plama, co to moze byc? pojde do dentysty to oczywiscie spytam ale to za 2 tygodnie:/

Kira ja sie z tym u mojej nie spotkalam, ale kolezanki dziecko mialo cos takiego i okazalo sie, ze to taki krwiaczek byl, prawdopodobnie sie maly uderzyl gdzies w dziaslo i sie taki krwiaczek zrobil, obserwuj, pewnie za kilka dni nie bedzie sladu:)
 
Do góry