reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Dziewczyny, ja z innej beczki. Nie wiem czy juz o tym rozmiawiałyście, ale chciałam zapytać was o szczepionke po 13 miesiącu (orda, różyczka i świnka).

Ktora z was juz jest po? My dzisiaj się zaszczepiłyśmy i boje się troche o skutki uboczne. Miałyście gorączke, zapalenie górnych dróg oddechowych lub inne nieprzejemne skutki? Jezeli tak to czy długo to trwało i kiedy one w ogóle wystąpiły?

P.S.
Pianistka , Maxwell - sporo Maryś się jakoś ostatnio na świecie namnożyło. :/ Tez to zauwazyłyście?
 
Ostatnia edycja:
reklama
My jeszcze nie byliśmy. My nawet na bilansie nie byliśmy:zawstydzona/y:. Mały był chory terz bardzo przez święta.Ta gorączka (40 stopni) ropa na siusiaku i zęby plus gardło i 3 antybiotyki w 2 miesiące więc stwerdziłam,że poczekamy z tym szczepieniem jeszcze bo boję się,że znów przyjdzie gorączka a mam już jej dosyć. :(
 
Dziewczyny, ja z innej beczki. Nie wiem czy juz o tym rozmiawiałyście, ale chciałam zapytać was o szczepionke po 13 miesiącu (orda, różyczka i świnka).

Ktora z was juz jest po? My dzisiaj się zaszczepiłyśmy i boje się troche o skutki uboczne. Miałyście gorączke, zapalenie górnych dróg oddechowych lub inne nieprzejemne skutki? Jezeli tak to czy długo to trwało i kiedy one w ogóle wystąpiły?

P.S.
Pianistka , Maxwell - sporo Maryś się jakoś ostatnio na świecie namnożyło. :/ Tez to zauwazyłyście?

Moja miala ta szczepionke w UK i wszystko bylo ok, poza tym ze dostala kilku krosteczek w okolicach paszek i brzuszka (reakcja na szczepienie rozyczki), ale po 3 dniach zeszlo samo.
Co do Marys, to ja nie zauwazylam:) ale mozliwe, takie ladne imie, ze zawsze bedzie w modzie hehe:)
 
Dziewczyny, ja z innej beczki. Nie wiem czy juz o tym rozmiawiałyście, ale chciałam zapytać was o szczepionke po 13 miesiącu (orda, różyczka i świnka).

Ktora z was juz jest po? My dzisiaj się zaszczepiłyśmy i boje się troche o skutki uboczne. Miałyście gorączke, zapalenie górnych dróg oddechowych lub inne nieprzejemne skutki? Jezeli tak to czy długo to trwało i kiedy one w ogóle wystąpiły?

P.S.
Pianistka , Maxwell - sporo Maryś się jakoś ostatnio na świecie namnożyło. :/ Tez to zauwazyłyście?

My mielismy szczepienie. Żadnych skutków ubocznych nie miała.
 
My miałyśmy szczepienie, skutki uboczne? Jeśli chodzi o goraczkę itd to nie, ale pojawił się katar po kilku dniach i nie wiem czy można to powiązać ze szczepionką? Wydaje mi się że nie, bo katar miał tez Miłek który szczepienia nie miał ;)

Lekarka i pielęgniarka która szczepiła mi Asię powiedziała że mogę się spodziewać skutków ubocznych takich samych jak po innych szczepieniach, a jeśli nigdy nic nie miała to teraz też mieć nie powinna.
 
a my nie możemy zaszczepić bo w przychodni 1 lekarz!!!! wszystko odwołane ,jedynie ostre przypadki.Dobrze ze niedługo wyprowadzka.i tam zaszczepię na spokojnie.idzie już 15 miesiąc może nic nie będa gadać.
 
Dzieki, za odpowiedzi w sprawie tej szczepionki. My na razie tez nie mamy zadnych objawów. A troche się wystraszyłam, bo na ulotce jest info, że np wysoka gorączka jest objawem występującym 'BARDZO CZĘSTO' ,a np. zapalenie górnych dróg oddechowych, czy wysypka jest 'CZĘSTYM'... Tfu, tfu, na razie nic z tych rzeczy...
 
reklama
Dziewczyny, ja z innej beczki. Nie wiem czy juz o tym rozmiawiałyście, ale chciałam zapytać was o szczepionke po 13 miesiącu (orda, różyczka i świnka).

Ktora z was juz jest po? My dzisiaj się zaszczepiłyśmy i boje się troche o skutki uboczne. Miałyście gorączke, zapalenie górnych dróg oddechowych lub inne nieprzejemne skutki? Jezeli tak to czy długo to trwało i kiedy one w ogóle wystąpiły?

u nas gorączka trwała 2 dni i 2 noce (taka koło 39), potem katar się dołączył. Po wcześniejszych szczepieniach nic mu nie było
 
Do góry