reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
dzis bylam z Kacprem u lekarza bo duzo placze,marudzi,noce to koszmar ciagle steka jeczy itp nie chce w dzien jesc,jest osowialy niesmieje sie itp...lekarka go osluchala i diagnoza ostre zapalenie obu uszkow z tym ze prawe bardziej zainfekowane i antybiotyk na 7 dni... a najsmieszniejsze jest to ze w srode bylam z nim u innej lakrki z tymi samymi objawami i ona nic nie zuwazyla niepokojacego noz masakra...
 
gie-oska bo nie każdy lekarz potrafi ocenic zapalenie uszka pewnie. Ja ubolewam nad tym ze u nas w przychodni pediatrzy nie zaglądają w uszka, jest laryngog prawie codziennie na gorze, ale laryngolodzy u mnie mylnie okreslili stan ząbkowania i pewnie bolących uszek od zapalenia i dali antybiotyk ktory po 2 dniach odstawilam ze względu na biegunkę okropną od antybiotyku i laryngolog ponownie zajrzal w uszka i stwierdzil ze nie trzeba dawac.
Wczesniej bylam u pediatry prywatnego kiedy Oli bardzo płakał i on stwierdzil ze uszka są w porządku....
no k...wa szkoda słów na tych lekarzy, mogłam studiować medycynę, ech...
 
u nas tylko jedna dawka antybiotyku rano była a kupek juz od niej były dwie....oj czuję ze jutro biegunka będzie....normalnie załamuję się bo tylko zastrzyki nam zostały, a dałam 2 kapsułki dicofloru, wyc mi sie chce :(
 
Ostatnia edycja:
my wczoraj na kontroli gardło śliczne !! :) mowila ze w szoku ze tak szybko ladnie poszło bo martwila sie bo naloty ropne az byly :) wiec profilaktycznie do soboty na antybiotyku :)

Ula 3mamy kciuki aby u was tez szybko poszło :)
 
reklama
Do góry