reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

a ja mam pytanie co do okulisty ...
moj maz ma wade wzroku i chcialabym zbadac czy Paweł odziedziczył to po nim... czy orientujecie sie kiedy mozna isc zapisac sie do okulisty zeby przebadał wzrok ?
ja byłam jak mała miała jakiś miesiąc, bo po tej fototerapii nas skierowali. okulistka ją zbadała i było wszystko ok, ale kazała przyjść jak mała skończy rok, bo właśnie mój mąż też ma wadę wzroku i to dość poważną, więc powiedziała, że wtedy dopiero będzie można ocenić czy Martynka tą wadę odziedziczyła

Uleńka nie pomogę, ale mam ten sam problem :-( Martynka w trakcie jedzenia zaczyna płakać :-( trwa to dosłownie chwilkę i zaraz przestaje i je dalej. a na prężenie się u nas pomaga klepanie ją w pupcie podczas jedzonka. i ja wiem, że to zbierające się gazy, bo jak sobie prutnie to zaraz się uspokaja, prężenie mija
 
reklama
Mam pytanie zostało mi kilka nieotwartych puszek nutramigenu, może chciałaby któraś odkupić.Zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv.
Pozdrawiam


Moze znalazla by sie chetna osoba (np. ja) , ale jak juz Ci wczesniej pisalam twoja oferta jest malo atrakcyjna. 45zl + przesylka za 3 puszki to za drogo. A 4-rtą otwarta puszke nikt Ci raczej nie wezmie ;-)
 
No to masz ten sam problem co ja. U nas tylko po sterydzie ładnie schodzą. Nazywa się Cutivate , ale jest na receptę.
Nasz Paweł też ma atopowe zapalenie skóry...z tym, że tak jak mówie jak kończymy stosować maść zapalenie skóry wraca.
Zmiana mleka pomogła tylko na brzuszek.
 
No nawet to 40 za drogo a jak jeszcze przesyłka to bardzo drogo. Nutramigen bez recepty kosztuje 26zł ale z receptą kupuję po 13 zł.
Otwarte opakowanie według mnie odpada bo to nie może stać otwarte za długo.
Może ktoś z Twojego miasta kupi np po 10 zł za puszkę. Wtedy też przesyłka odpadnie.
 
Melduję powrót ze szczepienia:tak:
Kubol waży 9kg , 65 cm długi:shocked2::-D
Szczepienie zniósł baardzo dzielnie:cool2:

A jak go zmierzyli? Bo u nas mierza tylko od glowki do pupki.

Widzialam Twojego Puchatka na nk i to naprawde Kubuś Puchatek :-D Jest the best i normalnie sie zakochalam:-D nie szukasz synowej? Bo Asiula chetna :-D
 
A jak go zmierzyli? Bo u nas mierza tylko od glowki do pupki.

Widzialam Twojego Puchatka na nk i to naprawde Kubuś Puchatek :-D Jest the best i normalnie sie zakochalam:-D nie szukasz synowej? Bo Asiula chetna :-D
no pomyślę , pomyślę:-D:-D:-D. Asieńki jeszcze nie znam, ale za to teściowa sprawdzona:-D. A to, jak wiemy, ważna sprawa:tak::-D:cool2:
Zmierzyła od głowy do pupy, potem od końca pupy do zgięcia kolana i od zgięcia do stópki. Ale to takie trochę pomiary jak wróżenie z fusów...
 
reklama
Do góry