reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
Może to zaoszczędzi krzyku u Vicuni przy podawaniu lekarstw.
Ja ja chciałam zakupić jak Dominika była malutka ale ze ładnie do dziś przyjmuje leki z łyżeczki lub strzykawki to nie zakupiłam.
 
Priscilla a lekarz wam nie kazal sie zglosic do szpitala jak mala dalej bedzie miala takie kupki? Jacie niechce straszyc ale to dla takiego dziecka jest niebezpieczne moze sie odwodnic. :no: Z Maksem trafilismy na pogotowie w pierwszy dzien biegunki bo zauwazylam krew. I sie okazalo ze juz byl troche odwodniony.
 
U nas tak było z Dominiką jak w grudniu byliśmy u teściowej.
Dominika wymiotowała kilka razy i jak poszłam na drugi dzień rano do lekarza to Pani doktor mówiła aby niunia dużo piła bo też była już lekko odwodniona.

 
No i dziś Victor gorączki dostał,cały dzień marudny przysypia gdzie może i niedawno też go położyłam bo padał.Dałam czopka i będę w nocy pilnować temperatury.W sumie taką wysoką gorączke ma pierwszy raz.
 
reklama
Sama nie wiem narazie dałam czopka i mały śpi ale jak w nocy dalej będzie gorączka to jutro pójdę do lekarza tak na wszelki wypadek.
 
Do góry