reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

woloszki to masz podobnie z Maksem jak ja z michalem - 2 dawki antybiotyku i dziecko zdrowe :) trzymajcie sie cieplo :)
 
reklama
Ja juz wymiekam. W tym roku doslownie ciagle Viki jest chora. Ostatnio byla 3-dniowka, zapalenie gardla, nie minely 3 dni od konca kuracji i lekarz podejrzewa rotawirusy lub cos innego podobnego.:szok: Szlag mnie juz trafia - ja chce wakacji!!:-(
 
Wymioty i biegunka. W sumie wymioty juz przeszly, ale pozostaly strasznie wodniste kupki baaardzo intensywnie "pachnace"
 
o rany ... to masz niewesolo ... i co jej dajesz ? pewnie jakis enterol/lakcid na te kupki ... zdrowiejcie szybko !!!
 
Idzia, zabij mnie, ale nie pamietam :zawstydzona/y:
Cos na zabobieganie odwodnieniu - smakuje jak soda i oczywiscie nie moge Wice tego wcisnac, i cos od biegunek.
Do tego ma jesc tlyko kleik i surowe jablko. Jutro dodajemy zupe jarzynowa z duza iloscia marchwii, pojutrze miesko. Mleka przez 3 dni niet.
 
na odwodnienie to pewnie gastrolit, a na kupki to jest mnostwo specyfikow ... ciekawe jak mala przezyje taka diete ... powodzenia ...
my dzisiaj tez idziemy z dziecmi do pediatry - z mala na przeglad bo dawno nie bylismy a z michalem do kontroli (bierze antybiotyk) bo tak jakos marnie wyglada ...
 
Trzymamy kciuki za wszystkie dzieci, zdrowka dużo duzo!!! Priscilla kurcze wyglada na to ze Viki jest osłabiona i teraz czepiają sie jej wszytskie zarazki!!! Jeszcze raz zdróweczka!
 
reklama
Dajemy Orsalit i Lacidofil. Do tego herbatke z suszonych jagod.
Dite nawet jakos znosi-kleik o dziwo ladnie je (myslalam, ze nie bedzie chciala samego, ale jest oki), ale z Orsalitem to masarka-nawet lyzeczki nie moge jej wcisnac a trzeba 200ml :szok:
 
Do góry