reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie pneumokoków - szczepiłyście, czy będziecie szczepić i kiedy??
Ja rozmawiałam z dwoma lekarzami - jeden profesor kazała szczepić już, natychmiast i to u niego, a moja pediatra kazała się wstrzymać, aż dziecko będzie musiało póść do przedszkola albo do żłobka, bo im później zaszczepię tym mniej dawek i co za tym idzie - taniej.
A ja nie wiem, co robić, bo w sumie dziecko może się zarazić również na basenie (a mam zamiar z nią chodzić) czy też od dziecka znajomych (przecież utrzymujemy różne kontakty).
 
My mielsismy szczepic teraz, ale ze wzgledu na trzydniowke musimy teraz odczekac 6 tyg. Ale szczepie najszybciej jak sie da.
 
my szczepimy po skończeniu roczku, a przed pójściem do żłobka

Kontaktów z innymi dziećmi Jagoda nie ma.
 
Ja też czekam do roczku a może jeszcze przed świętami się wybiorę.Viuctor do żłobka nie idzie ale chodzę z nim na babytrefen i tam jest sporo dzieciaczków no i na basen chodzimy.
 
Dzięki,

chyba też się zdecyduję na to szczepienie jak niunia skończy roczek tylko najpierw ta odra, świnka i różyczka.
 
anek@, alusimamusia - zdrowia :)
no i my tez chorzy ... tzn michal i ja ... ja mam potworny katar a michal oprocz potwornego kataru jeszcze bol ucha ... jutro do laryngologa ...
kamila jakos sie trzyma
 
U nas Maja najpierw miala chrype a teraz katarzy ale to ma zwiazek z zabkowaniem :-(
My mielismy szczepic sie wlasnie teraz ale Majka ma katar i dlatego czekamy. Szczepimy obydwoje.
Tak samo mielismy isc przebic kanalik łzawowy ale z katarem nie mozemy
 
reklama
Wszystkim Dzieciaczkom i mamusiom duzo zdrówka, kurujcie sie szybko.
co do pneumokoków to tez kilka razy sie konsultowałam z lekarzami i mówili ze dopuki dziecko nie ma kontaktu z innymi dziećmi to można sie wstrzymać ze szczepienim do skonczenia roczku- wychodzi taniej, więc my czekamy, jak Antos skonczy roczek to idziemy na szczepienie i od razu załatwimy pneumokoki:-)
 
Do góry