reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Duzo zdrowka dla wszystkich malych choraskow!!!!!!
Ja Franka szczepilam gdy mial 12 tygodni.Kontakty z dziecmi ma od urodzenia.Basen,podworko wizyty u znajomych,kino,place zabaw itp....Moje dziecie nie mialo tej zimy nawet kataru :-)
Ale ze do roczku waszym maluszkom juz niedaleczko to mysle ze spoko mozna poczekac.
 
reklama
My też szczepimy, została nam już ostatnia dawka w grudniu tego roku. Pomyślałam sobie, że lepiej dmuchać na zimne, przedszkole nas na pewno nie ominie, a i z maluchami sie czasami widujemy i znajomi z przedszkolakami, wiec...
Trzymajcie sie wszyscy i zdrówka Wam życzymy, bo wiosna idzie i nie pora na chorowanie!!! :no: :-)
U nas tez katarek bywa jak zęby idą. Z tymi zębami, to w ogóle jest nieciekawie, najpierw idą przez pare lat, a potem sie psują przez resztę ;-)
 
Wiem,że któraś z was pisała o "kwaśnych" kupkach czy możecie przybliżyć ten temat?Z czym to jest związane,alergia czy co?Ja nie mam pojęcia żadnego na ten temat a wydaje mi się,że właśnie taką dziś zrobił Victor.
 
Vici "kwaśno" pachną często kupki alergików. Olo wcześniej robił takie kupki, ale od dłuższego czasu ich nie ma. Obserwuj Viktorka i dalszą "produkcję". Nie doszukuj się innych objawów zbyt prędko. Możesz zerknąć czy nie pojawił się śluz - takie oddzielne pasma najszęściej bezbarwne albo lekko podbarwione krwią. Mnie się wydaje, że to może być tylko reakcja na jakiś składnik i nie masz powodów do obaw.
 
Dzięki za wyjaśnienia,ja tam niezabardzo wiedziałam o co chodzi z tymi "kwaśnymi"kupkami i już wiem.Zrobił tylko jedną taką jak na razie.Rano była jedna bardzo twarda(cisnął ją strasznie) a apóźniej ta właśnie.Wydaje mi się,że to może być po tym całusku co tatuś mu dał.
 
a u nas chorobsko trwa dalej ...
michal dostal antybiotyk w koncu, ja ledwo zipie, z nosa mi leci ... i niestety nawet kamilka wczoraj goraczkowala ... dzisiaj jest ok wiec to moze tylko jakies zebiska lub cos ? zobaczymy jak bedzie jutro ...
 
dzieki :)
z kamilka dzisiaj juz spoko ... po goraczce ani sladu wiec to moze jakies zebiska ? jutro puszczam ja na dwor ... z michalem juz tez lepiej - katar wreszcie zniknal i maly juz nie goraczkuje - za 2 dni tez pojdzie na spacer (z opiekunka i mala) ... tylko ja jeszcze sie mecze ... gile ciagle po pas ... ale mam nadzieje ze na dniach bedzie lepiej :)
 
reklama
U nas Maks chory normalnie mam dosc znow zapalenie gardla osluchowo czysty tylko boli gardlo.Wieczorem mala goraczka.
Rano wizyta u lekarza i antybiotyk. Po podaniu drugiej dawki antybiotyku Maks wrocil do zywych :tak: ;-) :-D Caly dzien wariowaismy w domu, w co ja sie z nim niebawilam nawet w Malysza :tak: :tak: :tak: Poniezj rysowaie jajka wielkanocnego ukladnie puzzli. NOrmalnie wykonczona jestem Jak tylko maz wrocil to odrazu wskoczylam podprysznic i w pizamach siedze i czytam bb.:tak: :-D ;-)
Maja tez katarzysta ale czworki ma cale popuchniete wiec zobaczymy co nas czeka w nocy.
 
Do góry