reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i naszych maluszków

Witam!!! Mieszkam w zachodnim Londynie, jak wiadomo masa najróżniejszych ludzi przewija ulicami, a więc ryzyko zarażenia naszych maluchów lub nas samych jest wysokie, ostatnio słyszałam, że w ramach NHS szczepionki przeciwko wirusowi świńskiej grypy będą w pełni refundowane przez fundusz, piszcie co wiecie na ten tamat, pozdrawiam!
:-)
 
reklama
Ja też sporo czytałam o tej cholernej grypie...i przyznam, że na początku tez byłam przerażona tym bardziej, ze jestem w ciąży.
Ale po przeczytaniu kilku artykułów i przeanalizowaniu faktów zgadzam sie z Martą. Spokój przede wszystkim...i zdrowy rozsądek. Myslę, że przynajmniej dla mnie stres byłby zdecydowanie gorszy :)
ale decyzję każdy musi podjąć sam...i tylko słusznych decyzji życzę nam wszystkim :)
 
fakt tylko spokojne i racjonalne podejście do problemu pomoże w podjęciu decyzji ,ja mam dwoje dzieci jedno chodzi do szkoły ale jestem wrogiem paniki i tych szczepionek też ,mam nadzieję że faktycznie jest w tym więcej propagandy i nawoływania firm farmaceutycznych niż realnego niebezpieczeństwa
Makta duzo zdrówka i spokojnego porodu :tak:







 
A dziekuje dziękuję i widzę, że tez się znalazłaś na wyspie ze Szczecina :)
Czasami brakuje mi tego naszego miasta :-)
Dla uspokojenia powiem jeszcze, że sama pracowałam swego czasu dla koncernu farmaceutycznego więc znam od środka ten biznes...bo to niestety przede wszystkim biznes:tak::tak::tak:
 
mnie też czasami brakuje Szczecina ale jak teraz się szykuję do wyjazdu z dziećmi:szok: to mam ochotę się rozpakować i nigdzie nie jechać :tak:







 
He he he no moge sobie tylko wyobraźic jak to wygląda :)
ja najbliższy wyjazd do Polski mam zaplanowany na koniec grudnia. Teraz już jest mi za ciężko...poza tym staram sie koncentrowac na zbliżajacym sie porodzie. I z dnia na dzień chyba coraz bardziej się boję. nie dość, że to mój pierwszy poród to jeszcze poza Polską :) ale dam radę ...
 
no faktycznie, miałam wiele watpliwości, za i przeciw, zobaczę jak bedzie się rozwijac ten wirus w innych krajach, no i wtedy zaczne sie marwic ;-)​
 
no ja tez na poczatku bylam przerazona ale po przeczytaniu kilku artykulow uspokoilam swoje nerwy miejm nadzieje ze wszytsko bedzie oki i ze nie trzeba bedzie sie szczepic
monika1213 milego pobytu w Polandii a co do pakowania to wiem jak to jest bo tez mam dwojke czlwiek by wsyztsko chcial zapakowac a tu juz nadbagaz hie hie
makta szcesliwego rozwiazania i nie martw sie napewno dasz rade wszystko bedzie oki a jaki porod naturalny czy cc
http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,4224
http://www.pro-life.org.pl/2009/08/szczepionki-na-swinska-grype-bardziej.html
poczytajcie ten drugi artykul
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja tez na poczatku bylam przerazona ale po przeczytaniu kilku artykulow uspokoilam swoje nerwy miejm nadzieje ze wszytsko bedzie oki i ze nie trzeba bedzie sie szczepic
Makta milego pobytu w Polandii a co do pakowania to wiem jak to jest bo tez mam dwojke czlwiek by wsyztsko chcial zapakowac a tu juz nadbagaz hie hie
szcesliwego rozwiazania i nie martw sie napewno dasz rade wszystko bedzie oki a jaki porod naturalny czy cc
 
Do góry