reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

reklama
W moim przypadku dieta ma spore znaczenie.
Zawsze kiedy zjadam za dużo pieczywa to mam problemy, a kiedy zastępuję chlebek sałatką np pomidorki, sałata, ogórek, papryka i oliwa to jest ok.
Spróbowac warto, a dziidzi wyjdzie tylko na zdrowie, w końcu teraz jest sezon na takie warzywka.
 
Ja niestety problem mam. I nawet nie chcę myśleć co będzie po porodzie :-(

Tym tez się martwię :-( bo po urodzeniu Eli pamiętam, że nie było wesoło. Wizyty w toalecie co 2 dni. Kiedy nadchodził ten dzień od rana nerwy żeby już było po. Wszystko przypłacone bólem i łzami :no: a i dieta ograniczona, żeby dziecko kolek nie miało ... No cóż trzeba to po prostu jakoś przetrwać. Wtedy czopki glicerynowe trzymały mnie przy życiu przez jakieś 2 miesiące nim wszystko zaczęło wracać do normy.
 
Czesc dziewczyny,widze ze nie jestem osamotniona z tym problemem.Chociaz musze przyznac ,ze mialam juz z tym problem przed ciaza ,potrafilam niekiedy przez 5-6 dni nie byc w ubikacji i nic na mnie nie dzialalo.Lekarka przepisala mi Luctulose i mowila ze nie szkodzi dzidzi bo nie wnika w organizm tylko przez niego przelatuje :sorry2:.I w koncu to pomoglo ,aha koleznaka pracuje w domu spokojnej starosci podobno dziadkom tez to podaja hehe .
 
Czesc dziewczyny,widze ze nie jestem osamotniona z tym problemem.Chociaz musze przyznac ,ze mialam juz z tym problem przed ciaza ,potrafilam niekiedy przez 5-6 dni nie byc w ubikacji i nic na mnie nie dzialalo.Lekarka przepisala mi Luctulose i mowila ze nie szkodzi dzidzi bo nie wnika w organizm tylko przez niego przelatuje :sorry2:.I w koncu to pomoglo ,aha koleznaka pracuje w domu spokojnej starosci podobno dziadkom tez to podaja hehe .
jak widac nie wazne czy mloda czy stara dupa ;) ze tak powiem hihihi
 
reklama
Ja całe zycie borykałam sie z tym problemem..a mój rekord....14 dni i prawie wizyta w szpitalu....ale odpukać, w czasie ciąży co wszystkich dziwi nie narzekam na żadne zatwardzenia a czym wiecej wody popijam (niegazowanej) tym cześciej chodzę i nawet miewam rozwolnienia...hmmm czyli w moim przypadku to woda ma takie zbawienne działanie....ale polecam oprócz tego owsiankę i sok z marchwi..
Spróbuj się zrelaksować a idąc do toalety,pomyśl,że teraz się uda.!:cool2:
 
Do góry