reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

reklama
Byliśmy we wtorek na USG i lekarz stwierdził łozysko na przedniej ścianie zalecił ograniczenie aktywności ,unikanie dzwigania ,zaparć i współżycia .Czy któraś z Was też tak ma? Przy pierwszej córce miałam łożysko na tylnej ścianie i nie wiem co o tym myśleć.
 
Hymmm ja tez mam ŁOZYSKO NA PRZEDNIEJ SCIANIE i mi moj gin powiedzial ze wszsytko jest wporzadku ,Bo ja oczywiscie zapytałam : "A to dobrze czy zle "jak o tym powiedzial .Powiedzial ze dobrze i niczym nie musze sie stresowac.Zadnych przeciwskazan tez nie było co do sexiku .Wogole niczego mi nie zabronił.
Wiem ze ŁOZYSKO PRZODUJACE jest niebezpieczne Gdyz jest to lozysko ktore jest umiejscowione w dolnej czesci maciciy ,przewaznie zasłaniajace ujscie wewnetrzne macicy.Jednak łozysko przodujace a łozysko na przedniej scianie macicy to całkiem co innego.
 
Ja też na przedniej ścianie. Nie spytałam czy to dobrze, ale gdyby było źle to NA PEWNO ginka by mi powiedziała i powiedziała czego mi nie wolno. Mam pod zdj z USG ''łożysko na ścianie przedniej. Obraz ciąży prawidłowej''
 
hej, czy i was tak strasznie okrutnie mecza zaparcia? co wam pomaga? jak dlugo mozna za przeproszeniem nie robic?! najgorsze, ze to tak boli, za kazdym razem strach czy to jelita czy tfu tfu- dzidzius... w wiekszosci wypadkow jelita... :(
 
reklama
Pij zczo wodę mineralną niegazowaną z sokiem z cytryny miodem albo samą.
Polecam xenea błonnik-do kupienia w aptece-też dobre:tak:
no i jeść przede wszystkim potrawy bogate w błonnik:tak:
ja piję codziennie na czczo mineralkę i mnie ten problem nie dotyczy;-)

unikaj czekolady!!!
 
Do góry