reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

No i dziś już nie wytrzymałam i wzięłam tabletkę - moją pierwszą w ciąży .. Marti mnie trochę że szprycuję dzidzię, ale ile się można męczyć..


...wiesz , wczoraj byłam u swojego lekarza i też dopytywałam sie jeszcze z wyrzutami o to czy na pewno nie zaszkodził ten paracetamol... Zapewniał,że w takim przypadku, jeśli ból jest silny, uciążliwy i długotrwały tabletka jest mniejszym złem niż Twoje fatalne samopoczucie...oczywiscie nie mozna tego nadłużywać i łykać raz w tygodniu, tylko w naprawde ciężkim do zniesienia, długotrwałym bólu:tak:...także nie martw się, głowa do góry !;-)
Mam nadzieję,że fatalne migreny dadzą nam spokój na długo...Ja na razie pełna energii, bez bólu głowy :tak:
 
reklama
No ja dziś specjalnie wcześnie wyczołgałam się z łózka bo zauważyłam, że od spania mnie czasem boli.. A co do paracetamolu, to chyba najlepsze w ciąży- bo ja zwykle brałam jakieś roztwory kwasu acetylosalicylowego czy coś takiego ale tego z tego co czytałam mi już nie wolno :(
 
ja w pierszej ciazy poszlam na zwolnienie od 7tygodnia, od razu lekarka mi wypisala zwolnienie jak dostala moje wyniki. Byly bardzo dobre. Ale mam prace bardzo stresujaca i przy magnesie niestety.
teraz bedac drugi raz w ciazy moja lekarka ( dodam ze to jest inna) stwierdzila ze nie widzi przeciwskazan bym pracowala nadal, choc mam male dziecko w domu, i mialam tamta ciaze zagrozona. bede musiala isc prywatnie jutro i poprosic o l4 bo wracac to ja juz do pracy nie chce
 
ja w pierszej ciazy poszlam na zwolnienie od 7tygodnia, od razu lekarka mi wypisala zwolnienie jak dostala moje wyniki. Byly bardzo dobre. Ale mam prace bardzo stresujaca i przy magnesie niestety.
teraz bedac drugi raz w ciazy moja lekarka ( dodam ze to jest inna) stwierdzila ze nie widzi przeciwskazan bym pracowala nadal, choc mam male dziecko w domu, i mialam tamta ciaze zagrozona. bede musiala isc prywatnie jutro i poprosic o l4 bo wracac to ja juz do pracy nie chce

:eek: Jestem strasznie zdziwiona! U mnie lekarka jeszcze przed badaniem, przed tym jak powiedziałam o moich dolegliwościach z brzuchem zaproponowała zwolnienie! Idz do innego lekarza przecież to jakby nie było - należy Ci się.
 
Ufffff dziewczyny ! ja już po wizycie, USG genetyczne za mna ...WSZYTSKO JEST OK :tak: !...Niesamowite przeżycie widzieć jak dzidzia macha już rączkami i nóżkami :-)
 
reklama
Do góry