reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
odebrałam książkę, już mi się nie podoba, ale jak przeczytam to może zmienię zdanie... no i film musze obejżeć, ale to pewnie potrwa, bo ja na filmach ostatnio zasypiam :p lena a niby czemu nam się nudzi?

kiedys gruszka wyciagali gile na lezaco a dzisiaj jak dla mnie to głupoty piszą jak psikac frida nos masakra oni tylko kase zbijaja na takich książkach;)zreszta kazdy robi to co uwqaza jak dla mnie to trochę przegiecie az sama zajrze do tej ksiazki aby poczytac o czym tam pisza ale o czym moha o tym jak frida psikac nos;)Dlatego szkoda mi czasu na takie badziewie:)Wolę poczytac kucharską;)
 
Kasia co do zmian nie pomogę, ale Krzysiek też przez pewien czas robił takie królicze bobki a teraz znów kupka jest normalna, tak samo z siebie przeszło.
 
fifiemu zrobiły się wczoraj takie czerwone, suche placki na rękach w okolicy łokci i na nogach przy kolanach... kupy to robi królicze bobki, pewnie coś go uczuliło, tylko co? akurat nic nowego nie dostał.... czym takie zmiany najlepiej smarować?

U nas jest tak juz od dwóch tygodni... na te suche placki pediatra przepisała nam Afloderm, nie wiem czy jest na receptę... te placki raz schodzą, raz nie... często się to powtarza... nikt nie wie od czego to może być... kupka u nas też taka królicza, ale co jest dziwne to raz zrobi bobka a później luźną...
 
Wiesz Kasiu, ja nie mam pojęcia od czego bo w sumie to mały dostaje coś nowego cały czas... ja myślę że to od tego normalnego jedzenia... mój dostaje to co my jemy, chlebek , zupki, mięsko... i takie tam... zanim się brzuszek przyzwyczai to takie kupki będą :) a jeśli chodzi o te placki to nie ma pojęcia :(
 
Dziewczyny zapytam tu bo na głównym pewnie zginie a to wątek o pielęgnacji.

Czy Wasze chłopaki też maltretują swoje fiutki?? Kamil ostatnio traktuje go jak nową zabawkę, kiedy tylko poczuje że niema pieluszki i "droga wolna" to od razu za niego chwyta i ciągnie, szczypie kręci itp. zresztą jąderkami też się tak bawi. Mój mówi że go od samego patrzenia boli :-D
 
Dziewczyny zapytam tu bo na głównym pewnie zginie a to wątek o pielęgnacji.

Czy Wasze chłopaki też maltretują swoje fiutki?? Kamil ostatnio traktuje go jak nową zabawkę, kiedy tylko poczuje że niema pieluszki i "droga wolna" to od razu za niego chwyta i ciągnie, szczypie kręci itp. zresztą jąderkami też się tak bawi. Mój mówi że go od samego patrzenia boli :-D

hehe mój od kilku dni to samo, podczas kąpieli strasznie maltretuje siusiaka:)))
 
reklama
Dziewczyny zapytam tu bo na głównym pewnie zginie a to wątek o pielęgnacji.

Czy Wasze chłopaki też maltretują swoje fiutki?? Kamil ostatnio traktuje go jak nową zabawkę, kiedy tylko poczuje że niema pieluszki i "droga wolna" to od razu za niego chwyta i ciągnie, szczypie kręci itp. zresztą jąderkami też się tak bawi. Mój mówi że go od samego patrzenia boli :-D

Oj kochana, mój już tak od dawna... hehe! kiedyś nawet sobie zadrapał go... jak tylko pieluszki nie ma to od razu siusiak w łapkę ;) no i nie wspomnę o maltretowaniu jajek ;)
 
Do góry