reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Ketsa najwazniejsze, ze wiesz co to i ze ok, ja tez mam fiola na punkcie chorob z oczkami, bo pamietam jak moj kuzyn byl maly i zaniedbali mu sprawe lekcewazac objawy i niestety skonczylo sie na operacji, choc lekarz mowil, ze gdyby przyszli wczesniej to wystarczyl by antybiotyk, cale szczescie, ze w koncu poszli, bo by w tym oczku starcil wzrok, lekarz ich ostrezgl, ze z okiem nie ma zartow.

pozdrow Nadzie i Martule, niech szybko wraca do zdrowia

no i koniecznie Moskiciare - niech tam nie zginie w gruzie i pyle ;D i wycaluje od nas Karolka
 
reklama
Ketsa dobrze że porozmawiałaś z ta lekarka i już jesteś spokojniejsza, napewno Maksiowi pomoga te leki i wszystko wróci do normy :) dobrze, że to nie ten skrzydlik ::) oby szybko oczko sie goiło!!! Ucałuj Maksia w oczko od cioci :-* :-* :-*
 
Ketsa cieszę się że wszystko ok.Będziesz teraz spokojniejsza.

A ja się martwię Julka ma coraz więcej plam.Na buzi takie nieregularne czelwone a na rączkach takie twarde czerwone bulwy.
Już od trzech dni nie daję jej wogóle owoców,jesteśmy cały czas pod kontrolą lekarki.Z kupami niby lepiej bo były tylko dwie dzisiaj.Mam jej dawać Clemastin i Calcium i obserwować.
 
Dzis bylismy u hirurga w sprawie tej raczki(na nadgarstku pojawilo sie zgrubienie) lekarz powiedzial ze to ganglion i kazal przyjsc za 3 miesiece :( w necie wyczytalam ze to jest torbiel i sie ja wycina.A ten lekarz kazal przyjsc za 3 miesiece :( niewiem co mam myslec.....
 
O Boże, Amelko! I Wioluś! Trzymajcie się dziewczyny i nie dajcie cholerze.

A swoją droga jak słysze, że mam coś "obserwować" to aż mną trzęsie. :mad: Najczęściej oznacza to, że lekarz nie wie co z fantem zrobić. Mam jednak nadzieję, że Wasi lekarze wiedzą co robią i że wszystko będzie dobrze. :-[
 
Amelko - takie krostki to moze byc uczulenie na wszystko dosłownie :( Paulinka ostatnio też miała takie - nie wiem od czego, ale juz znikaja - a była nawet szczepiona w czasie tych krostek, więc głowa do góry :)
 

Wioluś koniecznie skonsultuj z innym lekarzem dla swojej spokojności i żeby Olcia nie potrzebnie się z tym nie męczyła jak nie musi

NAtalko no ja też tego nienawidze jak ktoś mówi żeby obserwować.... coś jest nie tak...co innego jak trzeba obserwować żeby np. kontrolować reakcje na leki ale tak nic nie robić i sobie oglądać tylko to jest dramat (takie właśnie zalecenia mieliśmy od pierwszej okulistki).

Amelko to chyba coś alergicznego może być...... to jak nie jdła Julcia nic nowego to pozostaje chyba tylko bobry alergolog i zrobienie testów..... szczególnie że mówisz że to się nasila...

A ja jeszcze zapomniałam wam wczoraj napisać że lekarka nam mówiła że takie zapalenie w oczku to może być nawet na tle alergicznym na co bym sama nie wpadła..... a jak teraz sobie analizuje to jak teściowa była to musiała każdego wkiatka listka i każde trzewko Maksowi pokazać dać mu dotknąć i powąchać.... ::)

No i dla mnie absolutna wiadomość dnia..... oczko Maksa prawie zdrowe już całkiem w absolutnym szoku jestem że tak szybko z naprawde nie ciekawego stanu nagle jest tak suuuper no jestem przeszczęśliwa ale jeszcze ciut ciut brakuje do idealnego stanu ;) ;D

Tak że dla mnie wniosek jeden jak tylko nam się jakiś lekarz nie podoba to coś w tym musi być i trzeba iść do chociażby 5 innych!!!

Ana a tak z ciekawości jeszcze chciałam zapytać co to kuzynowi się działo z ozami że tak źle to mogło się skończyć? (ja też na punkcie ozów jestem wrażliwa bo od liceum sama mam problemy ;) )
 
kesta super ze oczko lepiej!!!

Amelka pislas ze astygmatyzm jest rodzinny,ja ez mam ,u mnie w rodzinie tez kazdy ma mama tata siorka brat.Siorka to wogole ma baaaardzo duza wade wzroku bo ma ja od urodzenia,tez miala nawet operacje.U mnie w rodzinie najlepie widze ja bo mam tylko polowki,astygmatyzm i krotkowzrocznosc a moj brat gimnazjalista zaczal od polowek a teraz mu sie wada pogarsza z kazda kontrola u okulisty.Niektorzy po prostu musza polubic okulary. ;)
 
reklama
Do góry