reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama

Dziewczynki moje kochane dzięki dzięki dzięki Fajoskie Maksio ma cioteczki ;)


Lekarka powiedziała że raczej to tylko zwykłe zapalenie rogówki , zmieniła leki no i musimy teraz przeprowadzić kurację...i zobaczymy czy będzie się coś poprawiać czy nie...to tak do dwóch tygodni mamy różne specyfiki do stosowania na zmianę...
Ale z tego co mówiła to powinno pomóc... no i przede wszystkim uspokoiła mnie że to na tego skrzydlika nie wygląda (a tego bałam się najbardziej bo to tylko operacyjnie się leczy)

Tak że na razie jestem o wiele bardziej uspokojona....no i nie pozostaje nam nic innego jak tylko...leczyć się ;)

Wańdzia no ale pilnujesz czasu ;) ale ja tak samo mam jak kiedyś Syeffi pisała że ma być na 16 u lekarza z Kubusiem to ja już w pogotowiu czekałam na jej powrót ;)
 
Ketsa - cieszę się, że lakarka Cię uspokoiła i postawiła dobrą diagnozę. Szybko się leczcie i życzę aby nigdy więcej się to nie powtórzyło.
 
ketsa No to mi ulżyło.Ja jestem szczególnie przewrażliwiona na punkcie oczek bo moj Adrian od takiego maluszka jak teraz nasze mialduze problemy z oczkami.
 

No dzieki wam bardzo też mam nadzieje że teraz już musi pomóc!!! tylko smutno się patrzy na to oczko chore ::) :-[ no ale teraz już naprawde jestem i staram się być dobrej myśli.

chciałam wam nawet zdjęcie cyknąc ale Maks zdecydowanie dał mi do zrozumienia że nie chce tego nikomu pokazywać ;) ..... a ile było ryku jak u okulisty musieliśmy głowę nieruchomo w takim urządzeniu trzymać.... ::)
 
reklama
Do góry