reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Ketsa znam bol i wcale nie panikujesz, z okiem nie ma zartow. Staskowi 2 tyg strasznie ropialo oczko, doslownie ropka wielkosci ziarnka grochu zbierala sie w ciagu godziny, poszlam do pediatry, ktora dala antybiotyk do smarowania i zwrocila mi uwage, ze jak w ciagu 3 dni sie nie poprawi to pedem do okulisty. Zawsze warto, zeby specjalista to zobaczyl.
 
reklama

Joeey no na szczęście jutro i w piątki ale jutro na pewno idziemy

Ana ropki tam nie mamy ale i tak wygląda to na tyle nietypowo że wole to komuś pokazać

Jeszcze dziś przemywałam solą fizjologiczną i kropelkami homeopatycznymi więc jak do jutra bedzie bez zmian to będzie jasne że musi to lekarz zobaczyć

Dzięki za nastraszenie mnie ;) przydało się
 
To moja Ola ma na prawym nadgarstku taka kulke i balam sie ze ma opuchnieta reke bo sobie cos powaznego zrobila no i mamy skierowanie do hirurga zobaczymy !!!

Wogole dzis mielismy 1 rehabilitacje z powodu nie siedzenia samodzielnego_Ola jak zobaczyla sale gimnastycczna to sie tak rozryczala ze sie dotknac nie chciala.I nici z rehabilitacji :( Zobaczymy jak bedzie w poniedzialek nastepny ::)
 
Wiolus glowa do gory z Oli jest maly leniuszek ale jak pocwiczy troszeczke to napewno szybciutko polapie o co chodzi i ani sie nie obejrzysz i bedzie biegac :)
 
Wracam wlasnie ze szczepienia...
Paulinka wazy 7500 :( 2 czerwca, czyli 2,5 miesiaca temu wazyla 6350 :( bardzo malo przybiera, ale lekarka powiedziala ze skoro wszystko je i ma apetyt, to nic zlego nie powinno sie dziac, ale na wszelki wypadek idziemy na badania - morfologia + zelazo i siuski :(

Jak zlapac siuski ???
 
Wandzik moja Ada tez slabo przybiera a ma apetyt :( wazy 7800 :) i tez mamy skierowanie na badania tylko, ze mamy je zrobic 2 tyg po szczepieniu - to wymog ! a siuski bede lapac do woreczka - w aptece kupisz albo do nocnika jak zrobi to jeszcze lepiej ;)
 
no co Ty, 2 tygodnie po szczepieniu musi byc ??? A dlaczego ??? bo moze tez pojde za 2 tygodnie...
raz ja posadzilam na nocnik - ryk byl taki ze szok hehehe...
sprobuje raz jeszcze - ale do woreczka, a nie do kubeczka ???
 
reklama
Do góry