reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
Asia wielkie dzieki, czytałam i dlatego napisałam do moderatora. ale otrzymałam odpowiedź że obecnie już chyba sie tak nie da. ale jakis inny moderato ma to jeszcze wyjasnić.
 
byliśmy dziś na pobraniu krwi z paluszka Nawet Piotruś bardzo nie płakał Juz mamy wyniki i byliśmy u Pani doktor
Wyniki są duuuuuuużo lepsze żelazo z 26 podskoczyło na 50 niby jeszcze nie w normie (norma to 60) ale mam juz nie dawać zelaza
i dobrze
Beata a jak u ciebie z żelazem u Mikiego?
 
hej babeczki !!!

Stasko nad morzem dorobil sie pierwszego zebola - jeszcze co prawda taki tyci-tyci lepek widac, ale zawsze ;D nawet nie marudzil za bardzo przy wyrzynaniu, wiec na wyjazd nie mozemy narzekac. To dolna jedynka a obok widac nastepna.
 
chyba tak calkiem ulgowo nie bedzie ;D najgorszy jest czas przed wyrznieciem - placz i szal bez powodu, zreszta nie ma reguly, jedne dzieci w ogole nie wariuja a inne trzeba nosic na rekach. Stas jest gdzies tak posrodku, ten najgorszy czas przetrzymalismy w domku, tylko mial takie przekrwione dzisla.
 
To my jestesmy chyba szczesciarzami. 7 zebow wyszlo bez problemu i nie wiemy co to znaczy miec kolke. Przy zebach minimalnie marudzil po jednym dniu przy wychodzeniu jednej i drugiej gornej jedynki. Pozostale wyszly zupelnie gladziutko. Mam nadzieje, ze z pozostalymi bedzie podobnie. A wspolczujemy dzidziusiom, ktore tak bardzo musza cierpiec przez zebole.

Ana, nawet nie wiesz jak ja bym chciala byc w takim stanie jak Ty!!!! Marze o drugim dzidziusiu! Juz bym chciala byc w ciazy! I juz mi zal, ze to prawdopodobnie bedzie ostatnia ciaza w moim zyciu... Ech... Juz nie moge doczekac sie przyszlego roku :)

Pozdrawiam, Agnieszka
 
a czemu prawdopodobnie ostatnia? i czemu nie mozesz sie doczekac przyszlego roku? co szykujesz?

my za to norme dzieci chyba juz wyrobimy ;) starzy jestesmy, wiec dobrze sie stalo :laugh: nie moge sie doczekac co bedzie, marze o coreczce ale mam przeczucie, ze braciszek dla Staska ;D za miesiac bede wiedziala :)
 
reklama
Ostatnia, bo chyba wiecej dzieci planowac nie bedziemy. Chociaz marzy mi sie trzecie tak za 10 lat, czyli kolo 40tki :) W przyszlym roku chcemy Cos "zmajstrowac" :) Kazdego dnia mysle juz o drugim dzidziusiu i juz bym chciala takie dwa Skarby chowac w domu. Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy, ze dziecko to takie szczescie w zyciu. A teraz wiem, ze 2 dzieci to szczescie co najmniej podwojne :)

Teraz mam chlopca, wiec drugie mogloby byc dziewczynka, chociaz jak bedzie syn tez bede sie bardzo cieszyc, nawet nie mniej :) Absurd, ciezko mi to wyjasnic ale to prawda :)

Pozdrawiam, Agnieszka
 
Do góry