reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Agnsa to mamy te same plany na przyszły rok ;D Kiedy chcecie zacząć majstrować? Ja myśle ze koło kwietnia bo marzy mi się jakas lutóweczka 2008
 
reklama
J a dla odmiany chcialabym miec chlopaka.Wydaje mi sie ze chlopakom latwiej w zyciu.Nie musza rodzic np.Ale z corka moze taka blzsza wiez.No nie wiem,zycie pokaze.Ja tez pozniej jak dzieciaki beda starsze to chcialabym se strzelic bobaska,ale Pawel nie chce o tym slyszec ;)ZObaczymy.W koncu ja tu rzadze.Chyba ze mi sie odeche.Albo wpadniemy. ;)
 
Jak gdzies za 4 lata chciałabym druga córcię ale wszystko zależy od kaski. W przeciwnieństwie do Agnesy nie marzę o ciaży wolałabymżeby juz było po ;D ;D ;D i tulić dzidziusia w ramionach ale jeszcze ie teraz chyba że Bartek pojedzie za granicę to może wczesniej
 
a ja mam zmienne zdanie co do drugiego bobaska - mam dni, ze mysle o synku (bedzie mial na imie Patrys) i bardzo bym chciala ale bywaja tez takie, ze otwarcie mowie, ze Ada bedzie jedynaczka ::) taka jestem niezdecydowana :p ale ja mam jeszcze duzo czasu bo strasznie mloda jestem ;D
 
A ile masz wiosenek joeey bo zapomniałam :-[ :-[ :-[

Ja mam podobnie chcociaz ostatnio raczej chce dwójkę a bywało tak żę juz kategorycznie Maja miała być jedynaczką :p :p
 


No to my mamy nowy problem...... coś nie podoba mi się oko Maksiora..... niby pękło tylko naczynko na białku oka... jest tylko leciutko zaczerwienione... ale obok jest taki jak by nalocik czy( nie wiem kompletnie jak to określić ) leciutko zachodzi na źrenice.... taki blado czerwony matowy kolor ma.......

Wczoraj Astek na mnie nawrzeszczał że panikuje...... ale zwykłe pęknięte naczynko jednaktroche inaczej wygląda......

I jak na złość na tym zadupiu mam tylko dwa razy w tygodniu lekarza....... :( :( :( :( :( :( :( :(
 
reklama
Ketsa ja też bym się strasznie denerwowała. A lekarz 2 razy w tyg. to koszmar. Ja od razu lecę do lekarza, bo tak się martwię. No ale ja mam wielką wygodę, bo moja teściówka jest pediatrą. Więc mamy super opiekę i to 24h/dobę.
 
Do góry