reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
a ja chciałam kupić Iduni brzydalka bo też jej sie robi wysypka od upałów (mamy nuka) ale u nas na wsi nie mozna go dostać :( chyba musze mame poprosic zeby sie w katowicach rozejrzała
 
to Iduś pod względem wagi naprawde na szarym końcu, jest całe dwa kilo lżejsza od Ewuni, dzisiaj byłam ją zważyć i ma 7050, wzrost ok. 68-69 cm. Mnie ta waga szczerze mówiąc ucieszyła, przybrała 150 g w ciągu tyg. co do poprzednich 100 g na trzy tyg. jest naprawde niezłym rezultatem. Położna oczywiście marudziła ze to za mało, ale mam ją gdzies :p lekarki nadal nie ma
 
dzisiaj Slawek byl ze Stasiem na szczepieniu, podobno byl dzielny i nawet jednej lezki nie zgubil ;) za to waga i wzrost, hmm... 8900kg i 79cm. Lekarka przestrzela, zeby koniecznie codziennie zapodawac 2 kropelki Vigantolu, a ja myslalam, ze jak jest slonce i porzadne dwa spacery w ciagu dnia zaliczone to 1 wystarczy.
 
Zdanka kawał baby z Ewuni !

Ana no normalnie jestem pod wielkim wrażeniem wzrostu Stasia :o Kamil 3 tygodnie temu miał dopiero chyba 66 cm ::)
 
Hehe
To moja WeroNisia przoduje wśród dziewczynek z wagą i wzrostem, przypomne, że Niśka 23 czerwca ważyła 9500 i miała 76 cm wzrostu :-) - jest to chyba coś na 97 centylu (sama góra), obwód główki ma 44 cm - 90 centyli
Pewnie szybko to zrzuci (mam nadzieję) jak zacznie, raczkowac, chodzić, biegać.
Teraz to ona jest leniuszek - od paru dni dopiero obraca sie z plecków na brzuszek i z powrotem (mostków nie robi ;-( Wasze dzieci pod tym względem są ruchliwsze - fajnie macie.

Moja Nisia od jakiegoś czasu patrzy się na mnie (jak wracam z pracy najczęściej) i mówi: MAMI i wyciąga rączki, ja ją biore i ona dotyka moje twarzy i powtarza MAMI MAMI - nie wiem co to oznacza :-) czy to swiadomie, czy tylko tak jakoś. Super słyszeć coś takiego.

Pozdrawiam
 
reklama
Piotrus tez leniuszek Dopiero z dwa razy udało mu sie obrocic z pleckow na brzuszek ::) ;)

czasami jak zawodzi to mówi mamamamamama az mnie coś sciska no i jak sie bawi to czesto mówi baba ;D
 
Do góry