reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

ufff... to dobrze :) A jak dziala u doroslych to nie wiem, bo nie lubie suszonych sliwek - ja to jestem niejadek ;D ;D ;D brokul nie lubie, suszonych sliwek nie lubie, nie jadam tez kukurydzy, ananasa, papryki i wielu wielu innych, ale to glowne skladniki ktorych nie jem, bo nie lubie ;D ;D ;D
 
reklama
Kamil robi ciemne kupki po deserakch z owocami leśnymi czy jagodami ... to chyba tez normalne ?

A dziś pierwszy raz zauważyłam śluz w kupce :( :(

I jeszcze mam pytanko Czy waszym dzieciaczkom dalej się ulewa ? Już nie wiem, czy to jest kwestia ruchliwości dziecka, czy jakiejś wady w żólądku ale Kamilowi dalej bardzo się ulewa :(
 
Bartys - Atek tez ciagle ulewa, szczegolnie jak sie duzo rusza, albo Go trzymam na kolanach a On sie wychyla do przodu i mu sie brzusio uciska. Ale nawet niekoniecznie, czasem tak sobie uleje. ::) ::)
 
Bartys - juz pisalam wczoraj Pamci, ze mi sie wydaje ze ulewanie jest teraz bardziej mozliwe ze wzgledu na upaly... wg mnie to jest najtrafniejsza przyczyna... a jeszcze ruchliwosc tez pomaga ulewaniu :)
 
Wanda no mam nadzieję, bo moja mama już coś mówiła o jakimś tam odźwierniku w żołądku, który powinien się zamykać, a skoro się mu tak ulewa to może mu się coś tam nie zamyka ::) ::)
 
Wandzia to masz dokadnie tak jak ja. ;D

Bartyś Ingusia ulewa bardzo mocno. Gastrolog twierdzi, że jeszcze ma prawo. Można zagęszczać jedzonko jeszcze bardziej i dawać w mniejszych porcjach i częściej. Poza tym można podawać debridat - Ingusi bardzo pomagał jak brała go przez miesiąc, no i po jedzonku dzidzia powinna być przez jakiś czas oparta pod kątem 45 stopni.
 
Zapomniałam Wam napisać to po co weszłam na ten wątek... Ech, ta skleroza...

Otóż chciałam Wam napisać, że w czwartek idziemy na testy alergiczne z Ingusią. Testy będą robione metodą BRT i pokażą czego Ingusia nie będzie mogła jeść. Cała przyjemność kosztuje 110 zeta. Metoda jest bezinwazyjna i można ją stosować również w przypadku takich maluszków. Napiszę Wam o wynikach testów, choć pewnie już z Olsztyna.
 
Joeey brzydalek? Oj, jakby Ingusia się dowiedziała, że obrażasz jej przyjaciela... ::) Dobrze, że jeszcze czytać nie umie. ;) :laugh: A tak serio to brzydalek jest the best i nie zamieniłabym go na żadnego innego smoczka. Zalety podawałam już parokrotnie więc nie będę się powtarzać. ;)
 
reklama
Natalka owszem, brzydalek ma same zalety ale nie zmienia to faktu, ze nadal pozostaje brzydalkiem ;) :laugh: to naprawde fajny smoczek jesli nie the best ;D
bardzo zaciekawily mnie te testy, jak bedziesz po to napisz cos wiecej :)
Wandzik potwierdzam kolor kupki w przypadku sliwek i ciemnych owockow ;)
 
Do góry