reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
powiem ci tak kobieta w ciąży szaleje..moze jest zmęczony lub zamartwia się..wiesz dla niego to tez jest nowość, na pewno też ma milion wątpliwości...porozmawiaj z nim:-)powiedz mu że jesteś w ciąży i że np kontakty z byłą dziewczyną cię denerwują i że nie chce żeby np utrzymywali zbyt bliski kontakt. Jeśli cie kocha to zrozumie bo to teraz ty jesteś najważniejsza i twoje samopoczucie...
pamiętaj bardzo ważna jest szczerość w związku...porozmawiajcie ;-)
trzymam kciuki
 
Hmm niektórzy faceci, szczególnie CI młodzi bardzo boją się okresu ciąży i narodzin dziecka. Nie, że się nie cieszą. Po prostu ich to przerasta. Jakby do tego nie dorośli. Wtedy zaczynają się dziwnie zachowywać, nieodpowiednio i krzywdząco wobec własnej kobiety. Na ich strach chyba nie wiele może pomóc.. wiadomo, trzeba dużo rozmawiać, szczerze, nadal okazywać partnerowi zainteresowanie by wiedział, że go kochamy i potrzebujemy.
No i jak Andrewa napisała, kobiety w ciąży dużo mocniej wszystko przeżywają i nazbyt gwałtownie.
Spróbuj pierw spokojnej rozmowy, zrób dla niego coś miłego, by się rozluźnił, zaczął też mówić co jemu leży na sercu, czego mu potrzeba. Może zaproponuj wspólne wyjście do knajpki?? Ciąża to nie choroba, więc korzystaj póki możesz bo z dzidziusiem będzie gorzej ^^ Czasem wystarczy drobnostka by wiele naprawić/ poprawić :)
 
Ja tylko tyle dodam od siebie, że może spróbuj poopatrzeć na siebie z boku - czy Ty się nie zmieniłaś? Czy czasem też nie bylo/nie jest tak, że jesteś oddana sobie i Twojemu maleństwu?

Ja w czasie ciąży popełniłam taki mały błąd. Zaabsorbowana byłam tylko samą sobą i Młodym, a mój partner czuł się odrzucony. Dopiero kilka miesięcy po porodzie zdobył się na szczerą rozmowę. Niektórzy nie zdobędą się na nią w ogóle niestety.

Zamiast się denerwować przeanalizuj też swoje zachowanie. Może będzie lepiej ;-)
 

nie ma za co :-D
będzie dobrze:tak:
tak jak napisała Maadart faktycznie jest tak, że kobieta zmienia się podczas ciąży.. nieświadomie najczęściej...ja np jestem teraz orawie w 37 tc i mam mega humory nad którymi totalnienie panuje, odbija się to niestety na wszytskich...a najgorsze że nie potrafię się powstrzymać..wiecznie mam jakieś ALE do męża a kiedy wychodzi do pracy i analizuje moje zachowania to jest mi głupio..nawet już mmoja mama powiedziała że mój M ma anielską cierpliwość hihi...ehhh mam nadzieję że mi to minie po porodzie...
 
reklama
Do góry