reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama
jasne powiedzic szczerze byloby dobrze oszczedziloby kuzynce wieli nieprztyjem,nosci w zyciu ale czy ona uwierzy moze no ja nakrecic i obroci sie to wszystko przeciwko Tobie OLKA
ciężka decyzja
 
Tak, zdradziałam, a mimo to nie rozstaliśmy się z mężem i nie wstydzę się tego
Poszukiwałam i w zdradzie znalazłam to czego mi w małżeństwie brakowało - zostałam zdemaskowana przez męża i jestem dalej mężatką a do małżeństwa wcieliłam to czego się nauczyłam i to czego mnie nauczył gość z którym zdradzałam męża przez ponad pół roku

W moim przypadku ta zdrada pomogła, a dziś po 4 latach mogę powiedzieć że nigdy wcześniej nie było nam z mężem lepiej, tamten gość poszedł w niepamięć i nie widziałam go już 4 lata...

 
Agnieszka,ja tam bym wolała uczyć się mimo wszystko wspólnie z mężem tego czego by nam ewentualnie w małżeństwie brakowało a nie z kochankiem.
 
dokładnie tak!!!
Anna25 pisze:
Agnieszka,ja tam bym wolała uczyć się mimo wszystko wspólnie z mężem tego czego by nam ewentualnie w małżeństwie brakowało a nie z kochankiem.
podpisuje sie pod tym włsnoręcznie
moze dlatego ze ja stanełam po drugiej stronie???? dziś nie załuje ze wybaczyłam DZIŚ zobaczymy za miesiąć rok.... jest dobrze wspaniale mam nadzieje ze juz tak będzie ze juz nigdy nie bedzie potrzebna kolezanka do ... pogadania ;) :)

pozdrawaim
 
Agnieszka18 pisze:
Tak, zdradziałam, a mimo to nie rozstaliśmy się z mężem i nie wstydzę się tego
Poszukiwałam i w zdradzie znalazłam to czego mi w małżeństwie brakowało - zostałam zdemaskowana przez męża i jestem dalej mężatką a do małżeństwa wcieliłam to czego się nauczyłam i to czego mnie nauczył gość z którym zdradzałam męża przez ponad pół roku

W moim przypadku ta zdrada pomogła, a dziś po 4 latach mogę powiedzieć że nigdy wcześniej nie było nam z mężem lepiej, tamten gość poszedł w niepamięć i nie widziałam go już 4 lata...

przeraża mnie nie to, że zdradziłaś, ale to że się nie wstydzisz i w zasadzie jak wynika z Twego postu nie załujesz
piszesz, że nie widziałaś go 4 lata, a jak się pojawi jakiś inny na horyzoncie, to co? może on z kolei nauczy Cię czegoś nowego co wcielisz w małżeństwo?
 
reklama
Gosiu888 ja też wolałabym nie wiedzieć. Ale Paweł na pewno Cię nie zdradzi :laugh: Jeżeli miłość jest tak silna jak Wasza, bo mówisz że bardzo się kochacie to nie ma powodów do zmartwień. Wjęcej wiary w siebie i w Was ;)
Ja mam bardzo szczęśliwe małżeństwo, ufamy sobie i jest dobrze, a nawet super ;D Czasem sobie myślę, że mam wielkie szczęście że się znaleźliśmy i nie wyobrażam sobie mojego życia bez mojego męża :) :)
Kocham i jestem kochana.
I Tobie życzę tego samego :laugh:
 
Do góry