reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Mamusie jakie cudne macie "bebolki"...mój jak stał w miejscu do 5 miesiąca tak teraz mam wrażenie ze z dnia na dzień jest większy....MoniQa Twoj dzidziuś to ma Wille..he he...superkowo wyglądasz!!! A i psina wiernie leży...pewnie czuje co się kroi...tak jak nasz!!!!​
 
Psina to mnie praktycznie opuszcza tylko kiedy wychodzi na dwor :D ... zazdrosnica jedna ;) ... a jakie minki fajne robi jak sie polozy glowka na moim brzuchu i Dawidek podkopie ją :D ... nastawia uszy i wacha , a na koncu zaczyna lizac ;) ... hihi
 
Superanckie brzucholki dziewczyny ;D
A Twoja psina MoniQa to jak mój kocurek ;D Też mnie na krok nie odstępuje i przytulony do nogi leży ;)
 
MoniQa - ja tez jak leze,to na ogol mam brzuch odsloniety :)

Agnieszka
- ale sie zdziwilam.Nie wiem czemu,ale wyobrazalam sobie Ciebie jako sniada brunetke.

Fajne brzuszki macie:)
Wczoraj mierzylam swoj brzuch i mam 92 cm.
 
Brzuszki macie przepiękne

Aga Ty masz 10cio letnią córkę ? to ile Ty miałaś lat jak ją rodziłaś 10??? ;D
 
reklama
Katka, Renik - nigdy nie udało mi sie zafarbować włosków na ciemne,
te na zdjęciu to moje własne choć zawsze (przed ciążą) farbowałam na jaśniejsze
a karnację mam jasną - jak to mówi mój fryzjer różowiejącą :D :D :D

Dzięki Renik za wiek - no lataka lecą urodzinki 30 mam w pażdzierniku - a jak Asia się urodziała miałam 20 lat
 
Do góry