reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

Na tym drugim zdjeciu wlasnie zauwazylam rudzielca :D ... super wyglada ;) .. a tymi +9 to sie nie przejmuj , u mnie juz + 13 :D
 
reklama
Hej mamusie,
wczoraj mnie nie bylo a tu cala sesja zdjeciowa. Wszystkie sie wspaniale prezentujecie, i brzusio sa bardzo ladne zgrabne :)
Co do tatuazy to sama jestem zwolenniczka, i dokladnie takiego miejsca jak ma Agnieszka. Jednak jak dla mnie bolu bylo za duzo wiec jeden wystarczy ;D
No to teraz sesja fotek naszych "dziar" ;) kto ja zacznie?
 
Witam mam 19 lat i jestem w 25tygodniu ciąży martwi mnie tylko to że mam bardzo mały brzuszek oglądając wasze zdjęcie zmartwiłam sie jeszcze bardziej:(
 
Kasienka, witam u nie stresuj sie, kazda z nas inaczej sie "rozrasta", jak bys weszla na brzuszki forumowiczek to zobaczysz ze kazda ma inny brzusio, i jeszce na Ciebie przyjdzie czas i brzusio pozadnie wybije do przodu.
 
mam taka nadzieje:) lekarz mowi ze wszystko jest ok tylko u mnie w psychice jakos tak..... jak widze kobiety w ciazy i ich piekne brzuszki to im poprostu zazdroszcze ale wiem ze u mnie pod serduszkiem tez rosnie moj kochany człowieczek martwie sie wielkoscia brzusia dlatego czy z moim dzidziusiem wszystko ok taki wariat ze mnie :-[
 
Kasieńko nie zamartwiaj sie :) ... na brzuszek przyjdzie jeszcze czas .. pamietam z forum ze u niektorych dziewczyn w 7 miesiacu dopiero wywalalo brzuszek .. a tak caly czas mialy malutkie :) ... nic sie nie denerwuj, dzidzia zdrowa i tak wlasnie ma byc :)

Paulinko rewelacja ... a nie zastanawialas sie nad pomalowaniem go ?? :)

A to moje ;)

obraz0639ke.jpg


Drugi tatoo ;) pokaze innym razem .. jest na okretke i nie bardzo dam rade sfotografowac :D
 
Ale macie fajne tatuażyki! Ja kiedyś strasznie chciałam zrobić tatuażyk ale jakoś mi wszyscy odradzali no i się wahałam. A teraz mój mąż się nie zgadza no i nie mam i pewnie mieć nie będę :(
 
reklama
Monisiu-wiec nie bede juz nic przy nim robic, bo czym starsza tym wieksza panikara jestem na to ;D
Kontur mialam zrobiony w wieku 18 lat a dokonczony w wieku 22 i dziwne ale za drugim razem to sie nawrzeszczalam ::)
Twoj bardzo ladny i czekam na drugi.
Ines-polecam tatuaz henna, wtedy poznasz zdanie meza jak zobaczy na Twym ciele.
 
Do góry