reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Ala niezła zawodniczka :) Moja Zuzia też lubi wszystko do wody wrzucać. Kiedyś wrzuciła bratu do kąpieli suszarke, na szczęście taką dziecinną na baterie.
 
reklama
Mój śpioszek

spioch2.jpg
 
DSC01405.jpgMalujemy ;))))
 

Załączniki

  • DSC01408.jpg
    DSC01408.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC01418.jpg
    DSC01418.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC01425.jpg
    DSC01425.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 51
Borysek przemalowal podloge:) hhe spodobalo mu sie ale czy nie za wczesnie na farbki? juz chyba nikt nie zwraca uwagi ze cos jest dla starszych dzieci
Scarlet Zuzia chyba byla bardzo zmeczona, slodko spi :)
 
Wg psychologów malowanie rączkami to nie tylko doskonała zabawa ale także świetny sposób na rozwój naszych pociech.
Malowanie rączkami usprawnia motorykę dziecka, rozwija myślenie, rozbudza zmysł estetyczny i wyobraźnię, kształtuje orientację przestrzenną. Nie wydaje mi się żeby to było za wcześnie.
 
Elaine oczywiście, że malowanie to superrr zabawa nawet dla Naszych Maluszków Moja Gabi też uwielbiaaaaaaa:-)Szkoda, że niektórzy nie zwracają uwagi na ton swoich wypowiedzi...I chyba przez takie sytuacje forum się sypie....Ja ostatnio chętnie podczytuje sierpniówki 2009 chociaż nikomu wieku nie wypominam- to jest tam naprawdę sporo doświadczonych Mam i fajnie się je czyta bo piszą bez zbędnych uwag. Pewnie będzie burza ;-)
 
nic takiego nie bylo oburzajacego w mojej wypowiedzi ja tez wiki daje kredki do malowania takie przeznaczone dla dzieci od 12m..a nie plakatowki dla dzieci od lat 3, teraz chce jej kupic mate wodna do malowania fajna sprawa
 
z dzisiejszego spacerku:-)
 

Załączniki

  • 8.jpg
    8.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 56
  • 7.jpg
    7.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 53
  • 4.jpg
    4.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 51
  • 6.jpg
    6.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 46
  • 2.jpg
    2.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Hanki dawno nie było to wam wrzucę filmik <object width="400" height="224" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/1440589873899" /><embed src="http://www.facebook.com/v/1440589873899" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="400" height="224"></embed></object>
 
Do góry