reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Dawno mnie nie było, ale dzieciaczki cudowne. Amelka i Hania jakie długie piękne włoski, buziaczki też słodkie. Wikusia jak zwykle rozbraja swoim uśmiechem, bardzo pogodna śmieszka:) Zuzia w kropeczkach do twarzy.Oskarek jak ślicznie je:) brawo.
Mili- cudowne Twoje dzieciaczki- tak bardzo Ci zazdroszczę dwóch skarbów, a pamiętam jak się bałaś,że sobie nie dacie rady. Sama bym już się starała o rodzenstwo dla Mili ale u nas bardziej skomplikowana sprawa. Gratuluję Wiktorii
 
reklama
To i my się przypominamy:) 100_2181.jpg100_2121.jpg100_2180.jpg100_2209.jpg100_2196.jpg
 
Sarenko mamy podobne namioty :) Świetny kucyk i jaka duża panna.
Scarlet ale super loki. My już nasze ścięłyśmy i Alcia ma już normalny fryz bez loczków, nad czym naprawdę ubolewam.
 

Załączniki

  • PHOT3595.jpg
    PHOT3595.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 90
  • 100_3526.jpg
    100_3526.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 87
  • PHOT3562.jpg
    PHOT3562.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 83
  • PHOT3585.jpg
    PHOT3585.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 97
  • 101_3371.jpg
    101_3371.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 95
Dziękuję Wasze P[anny też duże. Odnośnie loczków to mam koleżanke fryzjerkę i jak maja się włoski kręcic to się będa kręciły po obcienciu. My też cięłyśmy grzywę, troszkę tyłu i u nas się kręcą ale to we mnie podatne włoski ma, a podciąć włosy nalezy bo te pierwsze to takie zniszczone i one zabierają skłądniki mineralne i wit pozostałym włoskm, dlatego n nalezy je podciąc i w ten sposób wzmocnią się pozostałe włosy. Moja kolezanka w życiu nie podcinała włosów swojej córce, która teraz ma 5 lat i ma kilka włosków na krzyż kręcone na końcówkach a ma bardzo długie włoski, tylko jak je kiedyś obetnie prawdopodnie już nie będa się końcówki kręcić.
 
Sarenko piekne zdjecia twoja corcia przypomina mi troszke moja :)
Fredko widze ze Ale interesuje kibelek hehe moja wiki mi ostatnio wrzucila do kibelka lyzeczke ;)
 
reklama
Dzięki no mi też Twoja córcia przypomina troszkę moją:) Tylko Twoja to taka śmieszka, moja jak zobaczy aparat to poważnieje, ogólnie to moja teraz ma okres obserwatorki i tak w skupieniu poznaje świat. Moja mała ma swoje godziny zabaw i przy tym są piski, krzyki i radosny śmiech, lubi gonitwy z tatą najbardziej raczej sama nie umie się zając.
 
Do góry