reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Słodziutkie te wasze dzieciaczki:-)
Mój mąż wczoraj zrobił mi niespodziankę. Sam podciął włosy Maliczkowi. Jakis czas temu o tym rozmawiliśmy. Włosy miały być "troszkę" podcięte a wyszło jak wyszło:happy2:. Dla porównania zdjęcie w czerwony wdzianku sprzed 2 miesięcy.
P5310041.jpgP4050105.jpg
 
Ostatnia edycja:
Drodka sliczne macie zdjecia, niunia super :tak:
a Malis przystojniacha :tak:

a co do wloskow to ja sie trzymam zasady ze dopieor po roczku a wlasciwie to chyba troszke zapuscimy i poczekamy na te loki ;-)
 
A dziękuję wam:) Oliwka rzeczywiscie jest bardzo radosna i ksywka "śmiecholek" juz do niej przylgnęla
Wasze dzieciaczki są równie slodkie... ps A Gosiacy twoj M. z tym ścinaniem wloskow Malicka, jak moj i obcinanie pznokietków Oliwci.. :D
 
Dzięki dziewczyny, sesja była udana, mała już wie, że wujek fotki cyka to siedzi grzeczniutko.
Gosiacy-szybciutko odrosną mu te boskie loczki. Mój M też ma loki jak pierścionki, a Zuza po mnie-jak druty, trochę szkoda.
 
reklama
Maliś słodko wyglada loczki były urocze ale teraz też jest śliczny :-) ja małej narazie nie ścinam znajoma fryzjerka mi właściwie odradzała bo to nie jest takie tam gadanie zabobonów ze po roku się scina bo cos ...tylko faktycznie przez ten okres wlosy dziecka i cebulki sie wzmacniaja i beda mocniejsze i zdrowsze jesli na poczatku nie bedzie sie ich podcinało jakos mi to tam tłumaczyla jeszcze ale juz nie pamietam o co chodzilo z tym dokladnie hehe:-p no a ja dodam fotki mojej małej w swoim pierwszym stroju na plażę (mam nadzieje ze z niego skorzysta bo pogoda narazie deszczowna) no i na swoim rowerku ale ma frajdę na nim nie wiedziałam że aż tak jej się on spodoba:-D
 

Załączniki

  • 003.jpg
    003.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 65
  • 002.jpg
    002.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 71
  • 001.jpg
    001.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 61
  • 004.jpg
    004.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 59
Do góry