reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

No przez was to ja zbankrutuje ;-) co chwile mi cos pokazujecie co pozniej mnie korci ;-) no ale niestety musze czekac na jakis przypplyw gotowki ;-)
 
reklama
Fakjtycznie szymek podobny do Agi :)))
A tez zwrocilam uwage na te krzeselko,cudne jest i widac,ze pomocne :)
 
heh a mój Oli oprócz swojej wanienki nie toleruje niczego innego.W misce się bał do naszej wanny nawet z nim nie podchodzę bo odrazu ,,wspina'' się po mnie wyrzej:-D
Ale za to uwielbia przesiadywać w krzesełku.W czoraj podczas jedzenia zabrał mi z rąk miseczke z obiadkiem i miałam masakre w pokoju:-D:baffled:
 

Załączniki

  • DSC00008..JPG
    DSC00008..JPG
    11,7 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC00016..JPG
    DSC00016..JPG
    13 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC00009..JPG
    DSC00009..JPG
    11,9 KB · Wyświetleń: 32
az milo jak sie patrzy na takie Skarby:-)

Krzeselko do wanny super, ale wydatek na krotki okres, czy sie oplaca?

Oliwierek cudenko:-)chyba wszytskie olisie to super chlopaki;-)
 
szyszunka swietne masz to Bobo. Pierwszy raz chłopiec mnie zachwycił, ale takie uśmiechnięte szkraby sa najcudowniejsze. A co do krzesełka, to tez nad tym myślałam, ale jednak się rozmysliłam. Trochę dużo tego się zbiera a mieszkanie mamy tylko jedno. Kapiemy się z mała na zmianę w wannie i jest to bardzo przyjemne, ona rozrabia w wodzie jak mała rybka. Najgorszy jest tylko płacz jak musi wyjśc.
oj przepraszam dopiero zobaczyłam, tu więcej zdjeć chłopców i niestety musze przyznac, ze kazdy śliczniutki i takiego chochlika maja w oczkach, a to lubię najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry