reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Mój żabek zielony :-D
 

Załączniki

  • 100_7656.JPG
    100_7656.JPG
    67,4 KB · Wyświetleń: 55
  • Bez_tytułu_1.jpg
    Bez_tytułu_1.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 58
  • 100_7627.jpg
    100_7627.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 60
Śliczne te Dzieciątka wszystkie :-)

liiiviiia - co to za nosidełko masz? tzn jakiej firmy? bo widać, że fajnie główkę podtrzymuje

a to mój Lenuszek
 

Załączniki

  • 1 049.jpg
    1 049.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
MOJA SLICZNOTKA:*
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • dagmara3.jpeg
    dagmara3.jpeg
    31,7 KB · Wyświetleń: 138
  • dagmara2.jpeg
    dagmara2.jpeg
    33 KB · Wyświetleń: 140
  • dagmara8.jpeg
    dagmara8.jpeg
    29,9 KB · Wyświetleń: 139
Śliczne te Dzieciątka wszystkie :-)

liiiviiia - co to za nosidełko masz? tzn jakiej firmy? bo widać, że fajnie główkę podtrzymuje

a to mój Lenuszek


Najzwyklejsze za 21 zl na allegro :tak: 4 tech czy cos takiego kupilam tak tylko do domu zebym mogla gotowac itp jak nie ma humorku i nie chce lezec. Mozna nosic do przodu i do tylu jak przodem do siebie to ma takie usztywnienie wkladane. I jestem z niego zadowolona :tak:
 
obejzalam sobie wszystkie zdjecia-i to najwspanialszy album ze zdjeciami jaki kiedykolwiek ogladalam:-D:-)
gratuluje dzieciaczkow-wszystkie urocze, bez wyjatkow:-):-):-)
mam pytanie jak wy robicie te zdjecia bo moj maly za kazdym razem jak chce mu zrobic zdjecie skacze jak nakrecony-uwielbia aparat-problem w tym ze jego mama jest kompletnym amatorem i nie wie jak robic te zdjecia kiedy on sie rusza, za kazdym razem wychodza zamazane
niby aparat ma opcje "zdjecia w ruchu" ale to nie dziala albo ja cos zle robie
 
Maliś dziś kończy 3 miesiące. Oto kilka foteczek:
 

Załączniki

  • PC120265.jpg
    PC120265.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 50
  • PC120266.jpg
    PC120266.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 50
  • PC120272.jpg
    PC120272.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry